Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto AK-47 Feminised

Feminizovaná samonakvétačka AK-47 v sobě nese geny Ak-47 a Lowryderu. Jedná se o velmi populární odrůdu. Rostliny se vyznačují středními rozměry, vysoké jsou zhruba 50 cm. Doba jejich květu je 8 týdnů a během ní se prostor naplní sladkou květinovou vůní. Produktivita čítá 40-80 gramů z jedné rostliny. Chuť je podobná santalovému dřevu. Má silné účinky a používá se i v medicíně.


Auto AK-47 Feminised
50 50Kč

Prodáno


Model: 484
Výrobce: Errors Seeds
Dostupnost: Prodáno

Feminizovaná semínka konopí samokvetoucího druhů Auto AK-47 prvních 60 dní poté, jak si opatrně spusťte je do úrodné půdy, budou aktivně růst a rozvíjet se. Během tohoto období výhonky se objeví rychle, a šáleky prasknoutа od přebytku pryskyřice. Zvláštní kouzlo rostlin АК-47 dává tenká vrstva, umístěná v pryskyřici žláz a perlivá na slunci, což vytváří dojem, že listy roztroušeny vznešeným diamantovým prachem.

Přes dominantní postavení ve složení AK-47 sativy genů, v průběhu dospívání na křoví se tvoři mnoho velkých bujných květenství, které ke dni dospělosti promění v obrovské kudrnaté pryskyřičné šišky. Tento fantastický hybrid byl získán směs genů samokvetoucího Lowryder a mocnýho АК-47. Od té doby svého založení, feminizovaná semínka konopí samokvetoucího druhů Auto AK-47 pevně obsadila vedoucí pozici v horní části prodej.

Auto AK-47 má jasný energetický efekt, který je ideální pro aktivní odpočinek, veselé večírky a přátelské setkání. Kultura výrazně zvyšuje fyzickou i mozkovou aktivitu, která vám umožní provádět mnohem více práce než je obvyklé. S dozrávání tukové pupeny kultury, naplni prostor okouzlující sladkosti s lehkým chutnými postříkání větví borovice.

Zdravotní odborníci ocenili široký terapeutický efekt, který má Auto AK-47. Dnes, hybrid je často používán k odstranění deprese v pacientů. Dokonale odstraňuje bolesti hlavy, uvolňuje svalové křeče a zmírňuje nevolnost. Také nezbytnost pro tento hybrid může vzniknout v případech, kdy pacient podstupují léčbu a potřebu rychle zvýšit svou chuť k jídlu, což přispěje k rychlejšímu zotavení.

Vzhledem k tomu, že plody, které dávají feminizovaná semínka konopí samokvetoucího druhů Auto AK-47 přiděli dostatečné ostroú vůně, by měla být před začátkem kvetení kultur udělaná instalaci uhlíkových filtrů, který neumožňujé rostlin mluvit s cizinci o jejich existenci. Kvalitní zavlažování, hodně světla a periodické hnojení keřích, pomůže výrazně zvýšit produktivitu kultury.

Uvádí odrůdy
Indica / Sativa
AK-47 x Lowryder
50-60 dní
50 - 80 cm
40 – 80 g na rostlinu

Napsat recenzi

Doporučené Zboží