Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto Amnesia Haze Feminised

Feminizovaná samonakvétačka Amnesia Haze je klasickou sativou. Rostliny jsou malé a jejich výška dosahuje 100 cm. Kytky se rozvíjí rychle, doba květu trvá 65 dní. Palice produkují ohromné množství pryskyřice. Výnos čítá 400 gramů na metr čtvereční. Má příjemné sladké - citrónové aroma. Efekt je psychedelický, probouzí v člověku ohromnou energii, fantazii a pomáhá překonávat bolest.

Auto Amnesia Haze Feminised
200 200Kč

Prodáno


Model: 559
Výrobce: Jah Seeds
Dostupnost: Prodáno

Feminizovaná konopná semena samonakvétací odrůdy Auto Amnesia Haze produkují rostliny, které jsou považovány za klasiku světového konopí. Hybrid má vysokou produktivitu a jeho kultivaci snadno zvládne i nováček v pěstění konopí. Půvabné keře během kvetení jsou pokryty množstvím mírně podlouhlých, okouzlujících, přeplněných pryskyřicí poupat.

Za hlavní nevýhodu většiny sativních odrůd, je považováno dostatečně dlouhé období vegetace a kvetení, které může dosáhnout velmi významných ukazatelů a také vysoký růst, který neumožňuje kultivaci pěstitelům, kteří nemají dostatečné plochy pro pěstování konopí. Při šlechtění Auto Amnesia Haze chovatelé se snažili napravit tyto nedostatky. Při křížení byly použity nejlepší zástupci původní odrůdy a rostliny z řady rudelaris, což umožnilo chovatelům dokonale zvládnout zadaný úkol. Dokonce i při pěstování v outdooru je nepravděpodobné, že Auto Amnesia Haze překvapí vás velkými rozměry. Feminizovaná konopná semena samonakvétací odrůdy Auto Amnesia Haze potěší rostlinami, které i při vytvoření maximálně příznivých podmínek dosáhnout výšky nejvýše 150 cm.

Dá se říci, že odrůda Auto Amnesia Haze je perfektní ve všech ohledech. Během kvetení poupata odrůdy začínají vylučovat jedinečné, jasné, mírně intenzivní kyselosladké citronové aroma. Pryskyřicový kouř hybridu zanechává jedinečnou, skutečně fantastickou pachuť a dává silný psychedelický efekt, který způsobuje mírné veselou náladu, doprovázenou přílivem tvůrčích sil a úžasným vzletem fantazie.

Auto Amnesia Haze má širokou škálu léčebných účinků: hybrid dokonale zmírňuje bolest, zbavuje deprese, povzbuzuje chuť k jídlu, uvolňuje svalové křeče a pomáhá kontrolovat záchvaty vzteku.

Pěstovat feminizovaná konopná semena samonakvétací odrůdy Auto Amnesia Haze je opravdový zážitek. Odrůda je jednoduchá v pěstění, rychle roste a dává záviděníhodnou sklizeň bujných palic, plných pryskyřici.

Uvádí odrůdy
Samokvetoucí hybrid
New York City Diesel
60 - 65 dní
75 - 100 cm
350 - 400 g/m²

Napsat recenzi

Doporučené Zboží