Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto Blueberry Feminised

Auto Blueberry Feminised
200 200Kč

Prodáno


Model: 507
Výrobce: Ganja Seeds
Dostupnost: Prodáno

Originální druh Blueberry je jedním z prvních představitelů firmy Dutch Passion, které patří do rodu Blue Family. Auto Blueberry je feminizovaná a samo kvetoucí odrůda. To má mnoho výhod oproti pravidelným odrůdám. Za pomoci Ruderalis byla získána auto-kvetoucí varianta tohoto genotypu. Zpětným křížením do generace F4 mají efekt auto-kvetoucí Auto Blueberry (F5).

– Není vysoká rostlina

- Výška od 40 do 60 cm;

- Rychlý růst nastane, když rostou na venkovní roste.

- Vzhledem k těmto vlastnostem množství plodiny se zvýšil o 2-3 krát.

Konopný semínka rostou skvěle ve venkovním prostředí po dobu 10 týdnů, ale někdy kvetení se vyskytuje o 3-4 týdny později. Rostlina miluje svobodu, takže tou nejlepší volbou statut hrnce 15-20 l. Velká míra koncentrace hnojiva může dojít k poškození kořenů rostliny.

V pátém týdnu květu může být zjištěn výrazně intenzivnější vůně kávy a dřeva. V případě, že teplota klesne pod normální, změní barvu listů a pupenů, které se stanou fialové nebo namodralé. Při pěstování v organické půdě rostlina překvapí chuťové pohorkami s borůvkami a kouře s vůní skunky. Auto Blyuberi fem - to je přesně ten druh, které možně produkovat libovolnou známou metodou, ale moudré, aby to bylo ve skleníku nebo v interiéru.

- Svítidla 600 wattů

- Teplota v 24-28 ° C.

Dodržováním těchto jednoduchých pravidel, pár měsíců můžete začít sklízet Auto borůvka, jejíž semena lze zakoupit v našem sidbanke ganjaseeds.org.

Auto Blueberry Cannabis má aroma kávy a lesu. Modrý-fialové zbarvení dává aroma sladkosti ovoce. Dopad trvá dlouho, příjemně relaxační a analgetivně, s velkým množstvím přichází únava a sen - předávkování furt je možným.

Uvádí odrůdy
Sativa / Indica
Lowryder x Вlueberry
60 - 70 dní
40 - 60 cm
300 - 400 g/m²

Napsat recenzi

Doporučené Zboží