Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto Blueberry Feminised 3ks

Samonakvétačka Blueberry vznikla z původní odrůdy Blueberry a tím pádem jí zůstaly její vlastnosti. Je pro ni typický vysoký výnos a za příznivých podmínek plodí několikrát za sezónu. Maturace nastává 8-10 týdnů po vyklíčení semen. Nízké rostliny jsou bohatě zbarvené do modrofialových odstínů. Má příjemnou borůvkovou vůni a chuť a silný účinek.

Auto Blueberry Feminised 3ks
725 725Kč
Balení:
3ks
7ks

Prodáno


Model: 801
Výrobce: Dutch Passion
Dostupnost: Prodáno

Summer Fruit Festival

Jak to funguje? Je to velmi jednoduché. Vyberte si libovolnou příchuť Dutch Passion, která má ve svém názvu ovoce. Získejte zdarma 3 semena Auto Daiquiri Lime®, pokud si koupíte jeden z odrůd baveni 7:

Auto Blackberry Kush, Auto Blueberry, Auto Daiquiri Lime, Auto Orange Bud, CBD Auto Compassion Lime


Samonakvétačka Blueberry pochází z originální drůdy Blueberry, která je velice oblíbená a poptávaná na trhu. Je typická svým výsokým a kvalitním výnosem. Rostliny se snadno množí odřezky a plodina je připravena ke sklízení 8-10 týdnů po vyklíčení semen. Je zajímavé, že v otevřených prostorech se jí lépe daří a roste rychleji. Za vhodných podmínek je možné během sezóny vícekrát sklízet. Rostliny nejsou příliš vysoké a jsou nenápadné. Výjimkou je snad jedině světle modrofialová barva. Navíc má ovocnou vůni a chuť.

Uvádí odrůdy
Samokvetoucí
Feminizovaný
Indica Dominant
Blueberry
55 - 70 dní
Malá
Střední

Napsat recenzi

Doporučené Zboží