Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto Cheese Feminised

Feminizovaná samonakvétačka Cheese v sobě kombinuje několik genetických línií - Ruderalis, Hindu Kush, Skunk, Auto Critical + a dominují u ní geny indiky. Má silný knockout efekt, doprovázený přívalem psychické energie. Chutná a voní jako sýr. Rostliny dosahují výšky 80 cm až 1 metr a dobře se přizpůsobují podmínkám pěstování uvnitř, venku i ve skleníku. Jsou velice přizpůsobivé různým teplotním podmínkám. Sklízení je možné za 60-70 dnů od zasetí. Výnos čítá 50-75 gramů na palici, 400-500 gramů na metr čtvereční.


Auto Cheese Feminised
200 200Kč

Prodáno


Model: 510
Výrobce: Ganja Seeds
Dostupnost: Prodáno

Konopný semínka Auto Cheese - feminizované samo kvetoucí verze tohoto unikátního kmene Cheese. Tato odrůda byla získána jako výsledek křížení nejužitečnější auto-kvetoucí odrůdu: Ruderalis, Hindu Kush, Skunk, Auto Critical+ Při tom byla zachována specifická chuť původní rostliny - Cheese. Kvůli mateřskou konopí dostal takový vlastnosti - vysoký a produktivity. Tento kmen v roce 2014 dostal první cenu na «Copa Expogrow» výstavě v nominaci "Nejlepší Hashish." Zkušení pěstitelé doporučují objednat semena marihuany Auto Cheese, aby se pokusili pěstovat své vlastní "vůdce sýru."

- Auto Cheese 100% samo kvetoucí druh;

- Jemné sklizeň 50 až 75 gramů z jediný kery, 400-500 grammu z 1 m²;

- Období květu je 60-70 dní po vyklíčení;

- Výška od 80 cm do 1 m.

Auto Cheese Někteří pěstitelé tvrdí, že růst kmen konopí Auto Cheese v místnosti - to je nesmysl a nerentabilní povolání. V procesu rostu je potřebou uplatnit své dovednosti pomocí metody Indore. Silný zápach sýrů snadno muže být odstraněn uhlíkovými filtry. Autokvetouci Auto Cheese obsahují velké množství psychotropních prvků v porovnání s originálem. V důsledku toho Auto Sýr je nejen jedním z nejmocnějších samonakvétací konopí, ale může snadno konkurovat fotoperiodnymi druhy. Výška rostlin umožňuje pěstovat v malých místností.

Odrůdy konopí Auto Cheese má vůni a chuť jedinečných vlastností Cheese. Po použití Auto Cheese je sladká pachuť. Akutní expozice má vliv na fyzickou kondici.

Uvádí odrůdy
Převládá Indica
Ruderalis x Hindu Kush x Skunk x Auto Critical+
60 - 70 dní
80 - 100 cm
400 - 500 g/m²

Napsat recenzi

Doporučené Zboží