Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto Lemon Skunk Feminised

Feminizovaná samonakvétačka Lemon Skunk si zachovala jedinečné vlastnosti původního Skunku. Navíc tato odrůda má příjemnou ovocnou květinovou sladkou citrónovou vůni a chuť. Výška rostlin dosahuje 160 cm. Jsou rozvětvené a kompaktní a snadno se pěstují v uzavřeném prostoru. Doba květu trvá 11 týdnů. Výnos čítá 400 gramů na metr čtvereční. Účinek je povzbuzící a dá se využít i v medicíně.

Auto Lemon Skunk Feminised
200 200Kč

Prodáno


Model: 623
Výrobce: Jah Seeds
Dostupnost: Prodáno

Feminizované konopné semena samokvetoucí odrůdy Auto Lemon Skunk - prvotřídní osiva, který se zvedne pouze plodné samičí rostliny. Získají průměrné velikosti a jejich struktura bude stejné, jako v případě dvě kapky. Objemné tvary keře dává přítomnost mnoha odvětvích stran. Kompaktní Auto Lemon Skunk - pozitivním faktorem pro pěstování v malých prostorech nebo grouboksah. První týdny hybrid může emitovat skunk klasické chuti, ale období kvetení bude intenzivně voňavé citrusové vůně.

Kmen vyvinula "stará škola" chovatele z Amsterdam, kteří chtěli přinést jedinečný Skunk'a verze s původní chuť a aromatické vlastnosti. K tomu, chovatelé museli překročit mezinárodně uznávaný Původní Skunk alespoň kvalitativní citral. Práce na androgynních jednotlivců a přidání genetiky lowriders dala světu feminizované konopných semen samokvetoucí odrůdy Auto Lemon Skunk. Hybridní byl také několikanásobný vítěz konopných pohárů: 1. místo na Highlife 2007 v kategorii «Outdoor», 1. místo na Spannabis 2008 v kategorii «Outdoor»; 1. místo na Emerald 2013 v kategorii «Outdoor»;

Olej plná kouře je zábava pro jeho chutí sladkého citrónu smíchaného s lahodnými tóny ovoce a květin. Rostoucí prostor plný atmosféra osvěžující vůně citrusových plodů, protkaných s berry-ovocnými nití. Dopad Auto Lemon Skunk přinese klid a dát důvěru ve vlastní schopnosti, zatěžován tělo a mysl s energií překládat kreativní nápady.

 Tento prvek pak interaguje s aktivním tělem, léčení nebo zmírnění problémů, jako jsou: • fyzická bolest;

• deprese;

• bolesti hlavy;

• stres;

• záchvaty paniky;

• nevolnost;

• nespavost;

Většina pěstitelů dává přednost, aby kvalifikované feminizované konopné semena samokvetoucí odrůdy Auto Lemon Skunk, protože jejich kultivace probíhá, je předvídatelný, a zajišťuje vysoké výnosy z vysoce kvalitního sensimili. To vše je vzhledem k tomu, že rostliny jsou odolné proti plísním a jiným vnějším namáháním, a přejde do režimu květu, bez nutnosti změn v fotoperiodě. Měly by být napojena střídmě, aby se zabránilo vysychání půdy, aniž by jej nevyplňujte..

Uvádí odrůdy
Samokvetoucí hybrid
Skunk #1 (Original Lemon fenotyp)
70-80 dní
60 - 160 cm
400 g/m²

Napsat recenzi

Doporučené Zboží