Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto Northern Lights Feminised

Auto Northern Lights Feminised
200 200Kč

Prodáno


Model: 526
Výrobce: Ganja Seeds
Dostupnost: Prodáno

V 70. letech minulého století Afghan Genetics prezentovali ve světě konopí Auto Northern Lights, kterou si můžete koupit v našem obchodě naprosto bezpečné. Pak v počátku 80. let semena byly přineseny do Holandska. Většina uživatelů dává přednost klasické indica chuti na základně Auto Northern Lights. Z hlediska genetiky tento druh se stal hlavním zdrojem pro mnoha z nových semen konopí. Narodil se jako výsledek křížení odrůd, jako NL # 1, # 2, # 5, zahrnující Shiva Skunk, Hash Plant a NL 5x2.

- Plodnost 80 gram/keř a 500 gram/m²;

- Výška kolem 80-100 cm;

- Kultivace se provádí jakýmikoliv prostředky.

Auto Northern Lights mohou být pěstovány venku pod optimálním množstvím světla. K dosažení požadovaného množství sklizně může být ve skleníku při dostatečně optimálním osvětlení, a to i se zvýšením "ohledem na den." Sklidí se přesně 10 týdnů po výsevu. Auto-kvetoucí feminizované kmen konopí Auto Northern Lights umožňuje pěstovaní ve skleníku. Rostlina je velmi dobře stoupá, a to jde o snadný růst, protože semena nedávají mužských rostlin. Chcete-li aby rostlina ne vyschla, je nutné, aby byli zpracování květy!

V lékařství se tento druh dobré využití pro nastavení nálady a mysl očištěn od nahromaděných nevyřešených problémů. K tomu všemu tomu můžeme dodat, že odrůdy, léčené hypertenze, srdečního selhání a diabetu prvního a druhého stupně. Léčba diabetu praxi v České republice. Konopí marihuana Automatické Northern Lights - velký výběr jako lék na řadu chronických onemocnění.

Auto Northern Lights konopí pěstované skvělé, pokud vkládáte do něho svoji práce. Vzhledem k tomu, má vynikající medovou a pižmovou chuť a má poměrně jemnou květinovou vůni. Sladká chuť připomínající mrazivé svěžesti.

Uvádí odrůdy
Převládá Indica
Ruderalis x Northern Light
70 - 80 dní
80 - 100 cm
400 - 500 g/m²

Napsat recenzi

Doporučené Zboží