Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto Somango Feminised

Feminizovaná samonakvétačka Somango byla původně známější pod názvem Soma # 5, tato odrůda v sobě kombinuje geby Big Skunku Korean a Jack Herera. Jedná se o mimořádně krásnou, voňavou a výnosnou odrůdu. Výška rostlin nepřesahuje 120 cm. Kytky jsou rozvětvené a během kvetení, které trvá 70 dní, vyžadují podepření kvůli těžkému květenství. Výnos čítá 100 gramů na palici. Sklizeň je velice kvalitní. Chutná a voní podobně jako mango. Má osvěžující účinek a díky svým terapeutickým vlastnostem se aktivně používá v medicíně.

Auto Somango Feminised
200 200Kč

Prodáno


Model: 554
Výrobce: Jah Seeds
Dostupnost: Prodáno

Feminizovaná konopná semínka samokvetoucí odrůdy Auto Somango klíčí bujnými samičími rostlinami, což budou mít příjemnou vůni a přinesou pěkné plody. Keř tvoří množství bočních větví, což produkují velké objemy plodin. Kombinace typů kanabisa dalo hybridu povznášející účinek s vysokou úrovní kanabinoidů. Vnější vzhled Auto Somango je natolik pozoruhodný, že budete chtít trávit s ním delší čas a správně pečovat o ní. Ve skutečnosti, tyto rostliny rostou samostatně bez vnějšího zásahu.

Auto Somango byla vyvinuta šlechtěním několik generací odrůd Big Skunk Korean a Jack Herer. Po dlouhodobé práci na jejich šlechtění a křížení množitelé obdrželi vysoce kvalitní hybrid s unikatními organoleptickými vlastnostmi a neuvěřitelným účinkem. Dále dostali zvláštní druh osiva, a to feminizovaná konopná semínka samokvetoucí odrůdy Auto Somango, což značně zjednodušuje dosažení vynikajících výsledků. Na trhu odrůda kanabisu se poprvé objevila pod názvem Soma#5, ale po nějaké době byla přejmenována kvůli bohaté chuti mangových plodů.

Vonné keře Auto Somango vyzařují sladké odstíny květin, orámované svěžestí máty s ořechovou dochutí. Chuť kouře je jedním z hlavních rysů druhu, zřetelně ucítíte bohaté sladké tóny šťavnatého mango. Ačkoliv Auto Somango je většinou indica, ona stejně dává stálou aktivitu a vitalitu, motivuje k tvořivým aktivitám a posílení myšlení.

Vzhledem k tomu, že Auto Somango má vyvážený účinek lze jí použít kdykoliv během dne jako prostředek k léčbě takových onemocnění jako jsou:

- bipolární porucha;

- záchvaty paniky;

- stres;

- deprese;

- fyzická bolest;

Nejlépší pěstování feminizovaných konopných semen samokvetoucí odrůdy Auto Somango je indoor pěstování. Zkušení pěstitelé konopí dosáhují dobrých výsledků a na otevřeném prostranství. Hnojení organickými látkami přispívá k plnějšímu rozvinutí a zvýšení úrovně sklizně. Během období květu je nutno rostliny velmi pozorně sledovat a podvázat větve, protože mohou neudržet těžké květenství.

Uvádí odrůdy
Sativa / Indica
Somango x Ruderalis
70 dní
70 - 120 cm
40 - 100 gr/rostlina

Napsat recenzi

Doporučené Zboží