Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto Super Skunk Feminised

Auto Super Skunk Feminised
200 200Kč

Prodáno


Model: 528
Výrobce: Ganja Seeds
Dostupnost: Prodáno

Tento kultivar se vyznačuje hustou plodiny a vynikající chuti. Tato "tlustá" vzhledově rostlina ukázala se jako výsledek křížení odrůd Afghani Hash x Skunk #1. Auto Super Skunk je považována za jeden z nejlepších odrůd na trhu z hlediska spolehlivosti. Doporučujeme zakoupit konopná semena odrůdy, protože je vysoce kvalitních charakteristik . Snadné pěstování pro pěstitele začátečníky je, že tato odrůda konopí muže být snadno pěstovanou bez jakéhokoliv hnojiva.

Samo kvetoucí feminizované konopný semena jsou velmi populární a mají bohatou sbírku ocenění. Tato odrůda byla zavedena sidbankom ganjaseeds do soutěže mezinárodní úrovni, kde Super Skunk Auto právem ctí dostal čestných cen. Vysoká hodnota je ocenění, které se uděluje konopí pohárů. V High Life Cup, který se konal v roce 2012, Auto Super Skunk získala první místo v nominaci "Nejlepší sort roku" a získal zlatou medaili.

Je třeba poznamenat, že rostlina se pěstuje v nejlepších tradicích směru indica, její přítomnost v genetickém kódu je 80% a Ruderalis představuje pouze 20%. Z tohoto důvodu, lze pojmenovat jako kompaktní rostlinu. Jeho nevysoký vzrůst, ale ne malé; rovnoměrné uspořádání kuželů. Můžete dávat pozor na plody, které dosahují velkých rozměrů. Jsou charakteristické sladkou chuti a bohatosti pryskyřic.

Pěstování různých konopí za optimálních podmínek, je možné dosáhnout vynikajících výsledků ve velkém počtu kuželů s účinkem živých vjemy, kopce a relaxace. Používání konopí semen Auto Super Skunk, které jsou snadné a jednoduché na nákup v našem obchodě ganjaseeds.org (přímý odkaz na http://ganjaseeds.org/auto-super-skunk-fem/~~HEAD=pobj produktu), může se cítit inspirovat a cítit léčivý účinek

S ohledem na pěstování, Auto Super Skunk Fem se příliš neliší od jiných odrůd indica.

- Období plné zralosti sklizně je 70-80 dní od výsadby semen;

- Při pěstování konopí ve venkovním roste keř dává 125 gramů suché plodiny;

- V souvislosti s skleníku se jeden metr čtvereční může shromažďovat 450 gramů. Auto Super Skunk má působivě rychlý růst a kvetení;

– Při venkovním roste doporučuje se, aby byl sklizeň v říjnu

- Ve skleníku můžete sbírat několik sklizně v průběhu roku.

To naznačuje, že za metr Bush Auto Super Skunk feminizované výnos je opravdu jedinečná.

Uvádí odrůdy
Převládá Indica
Ruderalis x Super Skunk
70 - 80 dní
60 - 80 cm
400 - 500 g/m²

Napsat recenzi

Doporučené Zboží