Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto Tommy Gun Feminised 3ks

Feminizovaná samonakvétačka Tommy Gun pokračuje v tradici svého předchůdce - původního Tommy Gunu. Jedná se o vysoce produktivní, silnou odrůdu. Jeho rostliny o výšce 140 cm jsou atraktivní svým půvabným stromovým tvarem. Doba květu trvá 70 dní a rostliny voní jako ovoce, jehličnany nebo santalové dřevo. Výnos čítá 450 gramů na metr čtvereční. Efekt je sativický, překonává komunikační bariéry a vybízí k tvůrčím činnostem.

Auto Tommy Gun Feminised 3ks
300 300Kč
Balení:
3ks
5ks
10ks

Prodáno


Model: 618
Výrobce: Polskie Nasiona
Dostupnost:Prodáno

Auto Tommy Gun Feminised je novým chutným samokvětem, který má jenom ty nejlepší vlastnosti původní odrůdy. Kříženec se vyznačuje jako nenáročná, nerozmarná, rychle kvetoucí sativová odrůda, co je schopna překvapit neuvěřitelně silným, ale zároveň laskavým High.

Feminizovaná samonakvétací semínka konopí Auto Tommy Gun jsou ve skutečnosti hrozně nenáročná, což umožňuje jejich pěstování dokonce i těm, kdo nemá tušení o základnch pravidlech kultivace konopí. Dominance sativových genů ve složení rostliny ponechala svou stopu na její zevnějšku: trsy působí půvabně a mají nejoptimálnější poměr listů a plodů, což značně zjednodušuje sklizeň. Velký komerční potenciál, chut' a vůně umožňují Auto Tommy Gun Feminised předehnat dokonce i svých renomovanějších soupeřů.

Jako samokvetoucí variace původního Tommy Gun, Auto Tommy Gun zdědil po proslulém příbuzní jeho nejlepší vlastnosti, jako například nenáročnost, silný účinek a unikátní produktivita. Aby se do složení hybridu dostal gen samokvetení, ty nejperspektivnější osení původní Tommy Gun byly zkřížené s Lowdryer. Během toho i byly vytvořená feminizovaná samonakvétací semínka konopí Auto Tommy Gun Feminised, které hned ohromily trh marihuany a za několik měsíců se staly nejžádanější odrůdou konopí. Obrovskou výhodou je to, že Auto Tommy Gun kompletně zachoval vůni svého předchůdce. Základ vůně rostliny tvoří výrazné ovocné noty, doplněné nádechem santalu, jehličí a skunku. Dokonce i nepatrné dávky odrůdy vyvolávají silný sativový buzz, který přispívá ke zvýšení komunikativnosti, objevení tvůrčího potenciálu a také posílení mozkové a fyzické aktivity.

Uvádí odrůdy
Sativa / Indica
Columbian, Mexican, Thai & Afghani
65 - 70 dní
80 - 140 cm
300 - 450 g/m²

Napsat recenzi

Doporučené Zboží