Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto White Widow Feminised

Feminizovanou samonakvétačku White Widow je možné pěstovat ve vnitřních i venkovních podmínkách a ve skleníku. Vznikla křížením odrůd Lowryder, Colombian a White Widow. Dosahuje výšky 60-80 cm a je vysoce odolná vůči plísním a parazitům. Doba růstu trvá 60 až 70 dní od zasetí. Výtěžek čítá 50-75 gramů na palici. Má silný knockout efekt. Chuť je sladká a kyselá s nádechem citrusů.


Auto White Widow Feminised
200 200Kč

Prodáno


Model: 535
Výrobce: Ganja Seeds
Dostupnost: Prodáno

Historie vzniku tohoto hybridního konopí poměrně zajímavá. Dokonce v 19. století, vědci zasadil dvě odrůdy Sativa, konkrétně indické a brazilské. Na konci dostali křížením hybridní konopí. Název systému uveden jako originál; To je způsobeno tím, že mnoho krystaly uspořádané na jeho listů. Tento feminizované kmen konopí vytvořil se v průběhu let.

Keře této odrůdy jsou pokryty širokými listy tmavě zelené barvy. Rostlina vytváří hodně hřišť, stejně jako původní samonakvétací hybrid. Téměř všichni věří, že Auto White Widow je shodný s původním White Widow, přestože mají některé rozdíly. Růst pokračuje 70 dní po výsadbě semena do země.

Odrůdy konopí Auto White Widow má dobrou imunitu, která dokáže odolat:

- Plísně;

- Paraziti;

- Teplotní rozdíl.

Je-li osoba se chystá pěstovat keře Auto White Widow domů, které dosahují výšky 50 cm. Díky optimální péči rostlina vyroste do 1 m. Tato odrůda má poměrně dobrý výkon pro samo kvetoucí hybridní konopí. Na jedné horké kaše může získat asi 40 až 160 gramů. Výnos závisí na podmínkách péče o rostliny.
Auto White Widow již získal mnoho ocenění a titulu. Tento druh se těší mimořádné oblibě mezi spotřebiteli. Pokud se při péči o něj budete dělat všechno správně, pak pěstování nebude mít žádné problémy.

Tento druh konopí lze pěstovat v interiéru nebo ve sklenících a na zahradě a zelinářské zahradě. Také není nutné vynaložit velké úsilí, aby se dosáhlo dobré výnosy.

Pokud jde o chuť, konopí Auto White Widow, má sladkou, kyselou chuť, která je podobná citrusů. Tento kmen konopí výrazně ovlivňuje spotřebitele. Přes jeho hybridní genetiky, pořád vypadá jako Indica a je známý pro jeho silný účinek. Po kouření marihuany odrůdy Auto White Widow, můžete si odpočinout a získat energii.

Rozhodnutí koupit feminizovaných konopných semen této odrůdy bude velkým podnětem pro odborné pěstovateli: vynikající kvalitu, vysoký výnos a rozumnou cenu. Můžete si koupit konopný Auto White Widow COD důvěrné v našem obchodě ganjaseeds.org.

Uvádí odrůdy
Indica / Sativa / Ruderalis
Lowryder x Colombian x White Widow
60 - 70 dní
60 - 80 cm
50 - 75 gr/rostlina

Napsat recenzi

Doporučené Zboží