Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Cheese Feminised

Feminizovaná odrůda Cheese v sobě kombinuje geny Skunku #1 a afgánské indiky. Rychle se vyvíjí a je velice přizpůsobivá různým podmínkám. Doba květu trvá 8 týdnů a během ní se na rostlině utváří trvdé palice. Výnos dosahuje až 800 g na metr čtvereční při výšce 100 cm. Chuť je sýrová s kořeněnými podtóny. Voní ovocně a po koření. Má uvolňující účinky a navíc se používá ve zdravotnictví.

Cheese Feminised
175 175Kč

Prodáno


Model: 556
Výrobce: Jah Seeds
Dostupnost: Prodáno

Pěstování feminizovaných konopných semen odrůdy Cheese není rozhodně tak snadné, ale proces přinese neocenitelné zkušenosti a závratný výsledek, což plně uhradí veškeré úsilí. Vysoká rostlina s rozvětvením má tenké stonky a hodně roztažených listů. Květenství dozrává husté a těžké, pokryté vrstvou pryskyřice. Cheese je nejpopulárnější odrůda ve Velké Británii a to je způsobeno nejen jejími chuťovými a aromatickými vlastnostmi, a stejně také vysokou produktivitou a kvalitou konečného produktu. Cheese nejlépe se pěstuje v podmínkách indoor, ale i na ulici vyroste a ukáže dobré výsledky.

Původně odrůda byla vyvinuta britským podzemním společenstvím Exodus koncem 80. let minulého století. V 90. letech to bylo dokončeno chovateli střediska cannabis, kteří ji přivedli ke stabilitě a standardizaci. Během šlechtění bylo provedeno vícenásobné opětovné křížení legendární Skunk #1, a později přidáním genů afghánské indicy. Všechny tyto faktory udělaly z ní jednoznačného lídra na trhu ve Velké Británii a zajistily jí mnoho ocenění v Cannabis Cup, tady jsou některé z nich:

- třetí místo na High Times CC v roce 2004;

- první místo na IC420 v roce 2006;

- první místo na HTCC v roce 2006;

- první místo na SCCC v roce 2013;

Vynikající aroma rostlin z feminizovaných konopných semen odrůdy Cheese, plné nejrůznějších sýrových vůní a ostrých kořeninových tónů, zapůsobí nejen na milovníky sýrů, ale přijde vhod každému groveru. Olejovitý kouř má nejlepší odstíny progenitora Skunk, včetně ostrost koření a vzdálené ovocné tóny. Účinkem Cheese je spokojenost, blaženost s celkovou relaxací těla tonizačními vibracemi. Budete naplněni vnitřním štěstím a budete aktivně rozvíjet netradiční nápady.

Terapeutické využití Cheese je účinné proti onemocněním:

- nespavost;

- deprese;

- bolesti a znecitlivění v těle;

- migréna;

- poruchy příjmu potravy;

Feminizovaná konopná semena odrůdy Cheese lze bezpečně použit pro komerční pěstování. Po vzejití osiva rostlina ukazuje rychlý rozvoj a růst, připomínající svým systémem rozvětvení a uskupením květenství hrozny révy vinné. Keř bude potřebovat aby ho podvázali, protože stonky mohou neudržet váhu šišek.

Uvádí odrůdy
Převládá Indica
Selected Skunk phenotype
60 dní
80 - 100 cm
800 g/m²

Napsat recenzi

Doporučené Zboží