Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Chronic Feminised

Chronic Feminised
50 50Kč

Prodáno


Model: 496
Výrobce: Errors Seeds
Dostupnost: Prodáno

Feminizované semínka konopí samokvetoucího druhů Chronic ideální pro pěstování indornoy. Keře miluji světlo, a tak se budou cítit skvěle v zimní zahradě, skleníku nebo lodžie, ale hybrid se velmi špatně snášejí extrémní podmínky vnějšího prostředí. Při pěstování kultury profesionálové se také doporučuji zdržet se od navýšením vrcholky výhonů, protože to nezbytně povede i ke snížení výnosu odrůd. P ěstitelé oceňují Chronic za jeho vynikající vyklíčení, a rastamany - pro mimořádné vlivy a bezvadnou vůni.

Vynikající genetika poskytuje Chronic všechny jeho nejlepší vlastnosti. Jako součást hybridních genů jsou přítomny takové legendární kultury, jako Skunk a Northern Light. V průběhu doby odborníci opět zkříželý nový odrůd s nejlepšími představiteli Northern Light, a později i s odrůd rostlin АК-47. Zkušení pěstitelé konopí pamatuji velmi dobře, že nejprve při vytváření nové kultury АК-47 nevyuživa se. Poté, co feminizované semínka konopí samokvetoucího druhů Chronic dostal geny legendárního sativa hybridu, došlo k výraznému zlepšení jejich smolootdelený a posilování psychoaktivních účinky kultury. Ale je toto dodatečné zavedením nových genů do složení Chronic to nemělo žádný negativní dopad na jeho jedinečnou chutí.

To jen tak, my lidé, jsou uspořádány, což se neustále snažíme o dokonalost. Nejsou výjimkou v tomto ohledu je výběr konopí. V důsledku dlouhé a tvrdé práce chovatelů podařilo vytvořit kulturu, která má skvělou vůni, kytice, která jasně slyšitelné měkké, pikantní tóny orientální koření, zdobené půvabnou sladkostí.

Být potomkem druhů, se silnou potenciální zdravotní, Chronic zdědil široký terapeutický účinek, což umožňuje jeho použití pro léčbu glaukomu, epilepsie, roztroušené sklerózy, dna a bronchiální astma.

Feminizované semínka konopí samokvetoucího druhů Chronic indornoy určené pro pěstování, a proto necítí jeho výdrž a snaží se pěstovat sazenice pod širým nebem. Přiznejme si to, výsledek nebudete ohromeni! ale indornaya Chronic pěstování plně sdělit silný potenciál svého vzniku a bude poskytovat vysoce kvalitní, působivé velikosti úrody.

Uvádí odrůdy
Indica / Sativa
Northern Light x Skunk x Northern Light x AK-47
60 - 70 dní
80 - 130 cm
350 - 600 g/m²

Napsat recenzi

Doporučené Zboží