Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Northern Light Feminised

Feminizovaná odrůda Northern Lights je dominantní indikou vyznačující se extrémně vysokými výnosy - až 550 gramů na kytku. Voní podobně jako citrusy nebo orientální koření, chuť je sladká. Účinek je relaxační a příjemně uvolňuje celé tělo. Dosahuje výšky 150 cm a doba květu trvá 60 dní. Je nenáročná na pěstování, tedy vhodná jak pro zkušené pěstitele, tak pro začátečníky. Rostliny jsou proporcionální.

Northern Light Feminised
175 175Kč

Prodáno


Model: 551
Výrobce: Jah Seeds
Dostupnost: Prodáno

Feminizovaná konopná semínka odrůdy Northern Lights je zaručenou možností pro jakýkoli způsob pěstování. Sazenice produkují pouze samice a tak si můžete být jisti, že dostanete požadovaný výsledek. Hybrid je předvídatelná plodná kultura, kterou dokonce může pěstovat i začínající pěstitel. Otevřená struktura keřů dává světlu možnost rovnoměrně proníkat do všech částí a krmit je dle jejich nároků na potřebu energie pro produkci velkých pupenů květenství s vysokou úrovní tetrahydrokanabinolu.

Předpokládá se, že původní verze Northern Lights byla vyvinuta někde v Seattlu (Washington, Spojené státy americké) v roce 1970. Po nějakém čase se dostala do Nizozemska z důvodu boje proti drogám. Tam místní chovatelé pěkně pracovali, jako důsledek genetika strainu byla standardizována. Na trh odrůda se dostala pouze v roce 1985. Předkem genotypu feminizovaných konopných semen odrůdy Northern Lights byl jedinečný druh původní indiky Afghánistánu, kde byl nalezen jeden z nejsilnějších představitelů kanabisa.

Vůně zralých pomerančů a grapefruitů s lehkými tóny kořenitého hašišu obklopí oblast kolem rostliny. Vynikající chuťové vlastnosti je dalším charakteristickým rysem Northern Lights. V chuti kouře, vycházející z doutnajících šišek, jsou trpké tóny sladkých bylinek a koření, které říkají o původu odrůdy a jejímu vztahu ke klasické Indika. Okamžitý účinek Northern Lights se rozlévá po celém těle příjemným uvolněním, působící relaxačně a uvolňující svalové napětí i zklidňující mysl.

Léčebný účinek Northern Lights se projevuje jako zlepšování zdraví člověka, pomáhá mu zbavit se onemocnění, jako je například:

- deprese;

- svalové křeče;

- nespavost nebo narkolepsie;

- bolesti fyzikální povahy;

- stres a záchvaty paniky;

Na trhu pořád roste zájem o feminizovaná konopná semena odrůdy Northern Lights, protože dávají výhradně zdravou a silnou kulturu samičích rostlin. Ve vhodných podmínkách tato kultura dosahujíe maximální klíčivosti (99%), takže můžete si být zcela jisti, že vám přinese dobrý výsledek. Objemy sklizně budou ještě větší při pěstování pomocí moderních technik. Přizpůsobivost a kompaktní rozměry umožňují jednodušší a pohodlnější pěstování.

Uvádí odrůdy
Indica 90% / Sativa 10%
Northern Lights
60 dní
100 - 150 cm
550 g/m²

Napsat recenzi

Doporučené Zboží