Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

White Russian Feminised

White Russian Feminised
50 50Kč

Prodáno


Model: 497
Výrobce: Errors Seeds
Dostupnost: Prodáno

Feminizované semínka konopí samokvetoucího druhů White Russian poskytují neuvěřitelně krásné sazenice, která je skryta mrazivé svěžest ruské tajgy. Nízké keře se pěstují se stejnou účinností na všech typech terénu, a to bez výjimky. S dozrávání rostlin na které se vztahuje různý pryskyřičný úzký poupata, zdobené pavučiny luxusním pomerančový jantarovými chloupky, které vyrábějí bohatě vonné pryskyřice. Pět týdnů po zapnutí křoví se začínají objevovat první pupeny jsou pokryty hustým kobercem vonných mrazových krystalů, budou pak i Letmý pohled na závodě mělo stačit k pochopili, co to je vedena chovatelů při výběru jména pro odrůd.

Perfektní původ White Russian – je skutečným důvodem k hrdosti, jako k získání novou kulturu zkřížené dvě odrůdy z nejsilnějších - mimořádně stabilní všeobecného favorita АК-47 s velkolepých krás White Widow, которая také je vybaven silnou tvorbu krystalu. Feminizované semínka konopí samokvetoucího druhů White Russian vznikl jako výsledek úspěšného křížení mezi legendárních kultur, které je opatřené jednoduchosti, produktivitou, schopnost produkovat moře voňavé pryskyřice a silným formace krystalů.

Luxusní keře White Russian začnou vonět, dlouho před květem. Po prvním dechu budete zřetelně slyšet kytici hybridu, lahodné ovocnými tóny, ale po chvíli zápach kouzelně nahrazují vás vůní sýra.White Russian – jednou z nejjasnějších a nejvýkonnějších moderních odrůd marihuany, a proto je třeba dávat pozor, pokud nemáte dostatek zkušeností s konopím. Nejsilnější efekt je kamenné druhy jistě ocení skutečnou Rastaman zkušenosti. Kultura má hluboký fyzickou relaxaci, takže dokonale čisté svědomí.

White Russian má silný terapeutický účinek: hybrid rychle zmírňuje bolest, uvolňuje hluboké svalové křeče a má silný sedativní účinek, mohou být použity k léčbě různých poruch spánku. Odrůd vysoce se sídlem v léčbě těžkých forem bipolární poruchy, chronickou únavu, epilepsii, dna a astmatu.

Velkou výhodou je to, co feminizované semínka odrůd konopí White Russian mají ne rozmarnoú náturu, vysoká odolnost vůči stresu a vynikající adaptační schopnosti, což jim umožňuje, aby se zapojily do pěstování, a to i pro začátečníky.

Uvádí odrůdy
Indica
AK-47 x White Widow
60 dní
100 cm
350 - 500 g/m²

Napsat recenzi

Doporučené Zboží