Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Afghan Feminised

U feminizované fotoperiodické odrůdy Afghan převažují geny indiky. Rostliny je možné pěstovat venku, uvnitř i ve sklenících. Dosahuje průměrné výšky a doba květu trvá 55-65 dní s výnosem 350-400 gramů na metr čtvereční. Sklízení je možné koncem září - v polovině října. Používá se také k lékařským účelům.


Afghan Feminised
175 175Kč

Prodáno


Model: 482
Výrobce: Ganja Seeds
Dostupnost: Prodáno

Marihuana Afghan (Afgan) - krásné malé kmeny konopí vyplývající z Indie, s kořeny afghánských a pákistánských rostlin. Stříbřitě-bílé, silné, pryskyřičné pupeny nachází na hlavním stonku, kde začnou se větve, které jsou umístěny na bocích.

Díky vlastnímu genofondu a silným kmenem afghánský konopí roste dobře a tvoří se, pokud se pěstuje v otevřeném terénu. Kromě toho, afghánský kmen konopí získal pověst, o tom, že se rychle a snadno kultivovaný. Jeho snadné pěstovat v podmínkách Indore. Malý, ale efektivní keře konopí výškou 60 cm, lze získat, pokud koupit druh semen marihuany Afghan. Ve vzácných případech, dosahují 80 cm, může se zdát, že rostou téměř mílovými kroky. Po 45-55 dnech lze vidět na hlavním stonku malý bílý pupeny se spoustou pryskyřice.

Vůně trávy Afghan – hustý, připomínající jehličí s beztíže poznámkovanou nasládlou. Chuť konečného produktu vypadá jako karamelizované borové kůry. 

Uvádí odrůdy
Sativa
55 - 65 dní
70 - 120 cm
350 - 400 g/m²

Napsat recenzi

Doporučené Zboží