Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Seznam předložených SeedBanku

Anaconda Seeds

Anaconda seeds je exkluzivní značka konopných semínek dělaných se švýcarskou precizností a zaujetím pro každý detail. Roky kultivace a výběru nejlepších genetik z celosvětově vynikajících, oceněných a nejpopulárnějsích odrůd s velkou trpělivostí jí dala obdivuhodné a exkluzivní výsledky - nově vytvořené odrůdy mají nejlepší charakteristiky jaké byste si mohli přát od konopných rostlin, ale zároveň bez všech nechtěných symptomů.

Barney's Farm

Byl konec osmdesátých let a vysoko v Himalájích začala malá skupina pěstitelů křížit odrůdy marihuany pečlivě vybrané ze všech koutů Blízkého východu a Asie. Jeden člen této talentované skupiny pokračoval ve vytváření jedné z nejvýznamnějších společností pěstování semen konopí na světě. To podnikání je Barney's Farm a muž, který to všechno začal, je Derry. Po období úspěšného pěstování v Asii se Derry vrátil v roce 1992 do Amsterdamu se svými nově vytvořenými semínky konopí a ujal se kormidla v Barney's Coffee Shop. Popularita jeho kmenů učinila Barney's místem pro zúčastněné strany po celém světě. Unikátní povaha začátků společnosti, jako je Barney's Farm, jen zvyšuje její již tak velkou popularitu. Vítěz nesčetných cen a nekonečná touha produkovat „nové a vzrušující“ kmeny konopí je důvodem, proč existuje velká mezinárodní poptávka po produktech Barney's Farm. Za poslední desetiletí Barney's Farm vytvořila některé z nejoblíbenějších odrůd konopí na světě, vyhrála Cannabis Cup a Indica/Sativa Cups s G13 Haze, Liberty Haze, Amnesia Haze, Willie Nelson, Cookies Kush, Pineapple Chunk, Tangerine Dream a mnoho dalších a Critical Kush se stane bestsellerem během několika měsíců po vydání. Navzdory historii trvající téměř 30 let se popularita Barney's Farm nikdy nesnížila. Často se uvolňují nové kmeny, což umožňuje stále rostoucímu publiku užívat si semena vysoké kvality od společnosti, která začala doslova na vrcholu a od té doby tam zůstává.

Bulk Seed Bank

Tato seedbanka pocházející z Anglie nabízí semena za přijatelné ceny. Produkty jsou ideálně vhodné jak pro komerční producenty, tak pro finančně orientované rekreační kultivátory. V sortimentu banky jsou odrůdy fotoperiodní femenizovaný, feminizovaný auto-kvetoucí. Všechny z nich poskytují kvalitní finální výrobky za rozumnou cenu zahrnující takové odrůdy jako Bulk Seed Bank jako Amnesia, Cheese, Northern lights, Diesel, Skunk a další.

Carpathians Seeds

Carpathians Seeds Semena Carpathians Seeds, jsou ukrajinsko-českým projektem, který má jako symbol Karpaty, jež se protínají na více než 1500 kilometrech a spojují několik evropských zemí. Ukrajinská legenda hlásí, že se dříve na místě Karpatských hor nacházela veliká rovina, která byla pokryta zelení a rostlinami společně s hlubokými řekami, ktere oddělovaly jednotlivé lesy. Celé to vlastnil bohatý velikán, stejně jako lidi, kteří na této zemi bydleli. Mezi nimi žil Karpatec, který byl pojmenován Dněprovským podle toho, že v dětství přišel právě z břehů velikých řek. Když vyrostl a stal se silnějším, tento mladík šel do boje proti zlému majiteli těchto zemí. V dlouhém a složitém boji mladík velikána srazil na zem tak, že se velikán propadl do hlubokého podzemí lesů. S touhou se dostat zpět na povrch začal velikán bušit o zem. Při každém úderu se zemská kůra deformovala a lámala se na povrch a tvořila tak hory, aby tohoto zlého velikána nevypustili nahoru. Nejsilnější rány tvořily největší a nejrozlehlejší hory, jako je například Goverloj. Mezi nimi, na místě kde dříve stál zámek velikána, jež byl svrhnut do země, vzniklo zářivě modré jezero, které dostalo název Sinevir. Hory byly pojmenovány podle mladíka, jež tuto zem zachránil, Karpaty. Na těchto mohutných horách roste spousta krásné kvetoucí zeleně, mezi nimi jsou napříklád i velmi vzácní jedinci. Tyto květy jsou podpořeny lečebnými prameny těchto hor. Dýchájí nejčistším vzduch. Všechno co vzniká pomocí této pohádkové přírody se stává její součástí, drží v sobě moc léčit bolest, smutek a daruje lásku a sílu. Právě tuto zem vyhral Carpathians Seeds pro pěstování semínek konopí, protože lepší místo vybrat nelze, kvůli jeho neexistenci. Tato bohatá a obdařená země ale nepříjme každého, proto výrobci tohoto projektu sestavili tým nejlepších pěstovatelů přes více než deseti zkušebních rozřazení, kde se dokázal probojovat opravdu jen ten nejzdatnější. Tyto semena vlastní to, co vlastní tyto pohádkové země, křišťálovou čistotu a neporazitelnou přirozenost. Kvůli speciální péči a ohleduplnost na kvalitu, Carpathians Seeds za malý zlom času dostal uznání od lidí z Ukrajiny, Ruska, Česka a dalších zemí.

Cz Seeds

CZ Seeds má svoje unikátní vlastnosti pro selektivní produkci s pomocí síly české přírody, její záhadnou mytologií, která úspěšně chrání pověst o statečném praotcovi Čechovi, spravedlivém Krokovi a jeho blahodárných dcerách společně s ostatními hrdiny, jež se stali legendami. Pro výrobu těchto semínek, které jsou nabízeny od CZS, jsou speciálně zpracované rostliny, které jsou vybrané podle shodujících kritérií nejlepší kvality. Jejich růst a vývoj je velmi pozorně kontrolován. Pro pomoc při růstu se používá jenom organické hnojivo nejlepší kvality. Semínka, jež vyrůstají v těchto podmínkách jsou velmi stabilní v prokázání jejich geneticky založených schopností, jsou také nasyceny energií života, a dokážou ustát klimatu a vlivům okolí. Mezi druhy CZ SEEDS patří například feminizovaná semínka Auto AK-47 CZ Feminised, Auto Amnesia Feminised, Auto Big Bud Feminised, Auto BubbleGum Feminised, Auto Mazar Feminised, Auto White Widow Feminised, a také semínka typu Mazar feminised, Big Bud Feminised, AK-47 CZ Feminised, White Widow Feminised, Bubblegum + Feminised, Amnesia Feminised.

Dutch Passion

Dutch Passion Dutch Passion je jedna z nejstarších společností v tomto oboru. Její objevení na trhu je zaznamenáno již v 70. letech minulého století. Důraz na jejich vysokou kvalitu a péči o produkt, důvěryhodnost a konkurenční schopnost je na velmi vysokém úrovni. Zakladatel Dutch Passion Hank Van Dalen se nebojí prolomit již osnovené stereotypy, pomocí použití nových technologií a inovací, jež nebyly dříve dostupný. Potvrzující správnost vybrané cesty této společnosti je jako výsledek "Dutch Master Award" od High Times, který obdrželi na soutěži konopí 2011 High Times Cannabis Cup v Amsterdamu. Výběr nejlepších typů genů, tato společnost formuje standarty kvality koonopí, a také stále přivítává nové typy, což pomáhá udržet možnost konkurence s jinými společnostmi. Tato společnost také vychází vstříc požadavkům od jejich zákazníků a nabízí to, co konkurenční splečnosti a uživatelé chtějí. Od typu konnopí - legend, jež udržuje staré genetické vlastnosti, až po nové typy, jež vznikly díky novým experimentům a technologickému vývoji. Marihuana, jež má léčivé účinky je brána jako alternativa vůči chemicky připraveným lékům. Na tyto organické výrobky klade důraz tradicionální terapie Dutch Passion, která vychází na trh s typy, které se používájí při léčení složitých onemocnění, a jejich zasloužený názor, že je v legalizaci léčebního typu konopí, jako se přiznal kolektiv této společnosti při publikaci jejich práce v průběhu desetiletí.

Green House Seeds

Green House Seeds Copmany patří mezi špičku na trhu s konopnými semínky.   GHS jsou ve svém oboru největší. Tato seedbanka byla založena v 90. letech v Nizozemsku po nashromáždění mnoha různých odrůd během cest mezi lety 1985 a 1990. V jejich nabídce jsou tak slavné a cenami osvědčené odrůdy jako Super Silver Haze, White Widow, Lemon Skunk, Himalayan Gold nebo El Nino. Získala řadu ocenění (34 High Times Cannabis Cups, 17 Highlife Cups,..).

Green Silk Road Seeds

Greem Silk Road Banka semínek Green Silk Road vám nabízí široký výběr exkluzivních semínek konopí, které jsou vytvořeny s pomocí nejzkušenějších lidí v tomto obotu, patří tyto sorty mezi nejlepší sorty na světě. Mezi tento nezpočetný výběr patří spousta známých druhů semínek, jež se za tyto léta staly klasikou. Patří tam také vítězové soutěží konopí, festivalů a výstav, jako je například High Times Cannabis Cup a Highlife Cup. Další druhy, které se teprve stávájí více známými, a také druhy, které jsou důsledkem nových vývojů a vynálezů a na trhu se teprve objevují. Veliká kolekce typu konopí "Feminised" odpovídá všem požadavkům vysoké kvality a klíčení, protože všechna semínka, která se dokázala mezi tyto kousky dostat: jsou Hybridní prvního rodu (F1) semínka "Feminised" se dělí na oba typy, samokvetoucí a fotokvetoucí Organicky pěstované s velikou ohledem na standarty kvality a monitorizace kvality produktu Nejlepší semínka jsou vybrány ručně Semínka jsou uchovány ve ideálně připravených podmínkách se systémem kontrol. Elitní semínka jsou cenově dostupna. Green Silk Road - maximální efektivita, vysoká kvalita, čistá reputace!

Neuro Seeds

Neuroseeds je nově vytvořená semenná banka, která realizuje nové metody a innovační přístup pěstování konopí. Tato banka vznikla v Holandsku, v zemi, která má nejúspěšnější přístup vůči legalizaci konopí. Tato banka uchovává tradice spolu s tradičními druhy semínek konopí, jež se za tato léta staly klasikou. Také ale přichází s novými způsoby a druhy pomocí genetické a neurobiologické technologie.  Pomocí práce, kterou tato banka semínek dělá se mění celkový pohled na konopí.

Polskie Nasiona

Tato seedbanka pocházející z Polska se již několik let zabývá profesionálním výběrem konopných semen. Tým sestává z kvalifikovaných pěstitelů, kteří mají v této oblasti zkušenosti a jsou orientováni v různých genotypech této rostliny. Produkuje kvalitní semena různých odrůd a kmenů, především těch samonakvétacích.

Spanna Seeds

Díky vynikajícímu středomořskému klimatu Španělska se lidé z této seedbanky mohou učit a zlepšovat genetiku rostlin s maximální efektivitou a nadále těšit pěstitele s novým vývojem.  Všechno zacházení a upravování s rostlinami a semeny je prováděno pomocí nejmodernějších a nejúčinnějších nástrojů a produkty Spanna Seeds jsou skladovány ve vysoce technických skladovacích zařízeních, které jsou konstruovány speciálně pro maximální dlouhodobé zachování klíčivosti a vitality semínek.

Super Seeds

Superseeds je seedbanka založená v roce 2011 fungující na mezinárodní úrovni. Od té doby získala spoustu dobrých recenzí, uznání a respektu a vypracovala se mezi přední výrobce na trhu. Má svoje vlastní úspěšné odrůdy, ale také úzce spolupracuje s významnými společnostmi z Nizozemí, Španělska, Česka,Ruska a dalších zemí, cože vede k produkci velmi kvalitních semen mnoha typů. Nabízí ty nejlepší odrůdy Sativy, Indiky, samonakvétacích i  lékařských CBD odrůd. 

Victory Seeds

Victory seeds je semenná banka původem z Nizozemska, produkující spolehlivé a úspěšné odrůdy konopí. Cílem je vzít populární a ceněné genetiky a vylepšit je, s ohledem na množství THC a CBD, léčivé hodnoty, vzhled, aroma a chuť. Všechna semena jsou produkována pomocí přírodních organických živin.Katalog nabízí širokou škálu feminizovaných semen Sativa, Indica, Hybrid i samonakvétací verze.