Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

AK-47 Feminised

Feminizovaná odrůda AK-47 v sobě kombinuje genetiku mexických, thajských, afghánských a kolumbijských druhů. Výška rostliny dosahuje 2 m. Vyvíjí se rychle a doba květu trvá 9 týdnů. Během ní se na rostliny utváří masivní kužely s pikatní bylinnou vůní. Výnos čítá 500 g / m². Účinek působí na vaši duši. Navíc má léčivé vlastností.

AK-47 Feminised
175 175Kč

Prodáno


Model: 555
Výrobce: Jah Seeds
Dostupnost: Prodáno

Feminizovaná konopná semena odrůdy АК-47 je variací osiva, což zjednodušuje proces šlechtění kultury a zajišťuje stabilní výnosy. Jelikož obdržujete jenom samičí keře, nemusíte se starat o tom, jak určit pohlaví a oddělit samčí. Pokud jde o produkci vazké pryskyřice AK -47 je též jednou z nejproduktivnějších odrůd, takže nemůžete se starat o vysokou úroveň tetrahydrokanabinolu. V důsledku krátké fáze růstu rostliny získají průměrnou výšku a pohodlně budou růst v podmínkách indoor. V podmínkách outdoors hybrid je schopen překvapit velkou váhou šišek.

Rodokmen feminizovaných konopných semen odrůdy АК-47 je složen převážně z prvorozených druhů Mexican, Thai, Afghani a Columbian, což ukazuje na vynikající kvalitu. Poprvé fenotyp se objevil v 70. letech. Po mnoha letech chovu v roce 1992 chovatelé byli schopni zajistit genetické založení a přivedli to dokonce ke standardizaci.

Kolem keře bude se šířit přísné aroma se sladkými a kořeněnými tóny nejrůznějších bylinek s měkkou přírodní hořkosti, což poukazuje na «ušlechtilý» původ. Silný, hustý kouř přináší pocit rozkoše horkou chutí bylinkové směsi s odstíny cukrových plodů. Díky poměru indika/sativa АК-47 má zvláštní účinek na tělesný a duševní stav člověka. Vědomí okamžitě začne měnit průběh myšlení, se šťastnými emocemi člověk bude osvobozen od každodenních starostí. Tělo zachytí energetická vlna, pomalu šířící se po celém těle.

Lékaři většiny zemí na celém světě potvrdili, že АК-47 je opravdovým prostředkem k zastavení bolesti a zlepšení zdravotního stavu. Používá se v některých onemocněních, jako je např.:

chronická bolest;

nespavost;

stres;

deprese;

astma;

nevolnost;

migréna;

příznaky premenstruačního syndromu;

Pěstovat feminizovaná konopná semena odrůdy АК-47 mohou dokonce i začínající pěstitelé konopí. Imunita hybridu proti houbám, plísním a parazitům dělá pěstování tak jednoduché, jak je to možné. Ke sklizni keř tvoří velké množství objemných palic.

Uvádí odrůdy
Sativa/Indica
Colombia x Mexico x Thailand x Afghan
60-70 dní
200 cm
350 - 500 g/m²

Napsat recenzi

Doporučené Zboží