Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

AK-47 Feminised 3ks

Feminizovaná odrůda AK - 47 v sobě nese ty nejlepší vlastnostnosti - bezkonkurenční kvalitu, vynikající vůni a příjemnou chuť. Má velice silný účinek.


AK-47 Feminised 3ks
425 425Kč
Balení:
3ks
5ks
10ks

Prodáno


Model: 564
Výrobce: Green Silk Road Seeds
Dostupnost:Prodáno

Feminizovaná semena AK-47 jsou skvělou příležitostí k setkání s uznávaným mistrem mezi konopími. Odrůda vznikla křížením. Feminizovaná semena tohoto hybridu mají silný potenciál s poměrně vysokou produktivitou.

Předkové AK-47 jsou indica a sativa v jedinečném mixu Landerse kolumbijského, afghánského, thajského a mexického původu. Tento vynikající mix jí zajistil více než dvacet ocenění na různých výstavách a soutěžích, 6 krát za 1 místo.

Má příjemné účinky: uvolňuje křeče, povzbuzuje, přispívá k příjemnému trávení volného času a meditativní činnosti. Chuť je sladká, pikantní, s tóny citronu, třešně, višně a hořké příchuti borovice.

V lékařské praxi AK-47 se používá pro:

- Zmírnění bolestí různého původu;

- Odstranění deprese a stresu

- Léčby poruch chuti k jídlu.

Feminizovaná semena konopí odrůdy AK-47 rostou v dobře rozvinuté, nízké keře s jednotným tvarem. Kmen je výkonný, nenáročný na údržbu a odolný vůči plísním, což mu umožňuje úspěšnou tvorbu kompaktních elastických palic v jakémkoliv moderním způsobu pěstování. Je ideální volbou pro začínající i pro zkušené pěstitele.

Uvádí odrůdy
Sativa
Colombia x Mexico x Thailand x Afghan
55 dní
100 cm
350 - 490 g/m²

Napsat recenzi

Doporučené Zboží