Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

AK 47 Feminised

Feminizovaná odrůda AK-47 je jednou z nejuznávanějších fotoperiodických odrůd, která získala mnoho cen. Kytky je možné pěstovat ve vnitřních i venkovních podmínkách a skleníku a je vhodné pro začátečníky. Nese v sobě geny odrůd Columbia, Mexico, Thailand a Afghanistan. Rostliny dosahují výšky 80-130 cm a doba květu je 55-65 dní. Sklízení je možné koncem září - v polovině října. Produktivita čítá 400-600 gramů na metr čtvereční. Má silný dlouhotrvající účinek. Vůně a chuť jsou pikantní s borovými podtóny. Používá se pro lékařské účely.


AK 47 Feminised
175 175Kč

Prodáno


Model: 488
Výrobce: Ganja Seeds
Dostupnost: Prodáno

Od roku 1994, tento neúnavný druh konopí má téměř 20 ocenění, titul «Strain of the Year» (časopis High Times 2004). Středně velkosti rostlina dosahá v dynamice jejich životního cyklu, AK 47 je snadné pěstován. Jediná odrůda z nejznámějších na světě.

Hlavní vlastnosti kmene, neustále snaží opakovat nebo použít v kříže další tvůrci a chovateli, ale jen GanjaSeeds děla vynikající návrh: koupit semena marihuany AK 47 a dostat následující výhody

AK 47 obscénně ne náročná marihuana, ale velmi stylová a originální aromatické. Přestože geneticky většinou Sativa převažuje, je kmen kvetoucí v krátkém časovém období. Vhodný pro pěstování v komerčních účelech a je nejvíce zaslouženy druh konopí v této době.

S maximální pozornosti kontrolujte tento druh konopí. Sousedé budou chtít zeptat, pro krásnou a brilantinou rostlinu ve vaší zahradě. Vzhledem k tomu, že se jedná o maximální výšku 130 cm, mohou být použity způsoby pěstování v interiéru. Květenství trochu zvlněné. Silné, husté a současně těžké kužely, dělají radost ohledně hustoty zeleni a vynikající chuti. Zkušení pěstitelé doporučují koupit semena marihuany odrůdy AK-47 alespoň pro pokus a zkoušku nejznámějšího a nezapomenutelného hybridu konopí.

Svoje jméno druh získal od silných nárazových sil. Vliv dlouhý a příjemný. Mimochodem, i když v genetice většinou sytivá, efekt je spíš jako od Indicy.

V roce 1999 studie v laboratoři ukázaly, že 47 AK má nejvyšší stupeň krystalického obsahu mezi absolutně všech dostupných v tomto období tříd.

Uvádí odrůdy
Převládá Sativa
Colombia x Mexico x Thailand x Afghan
55 - 65 dní
80 - 130 cm
400 - 600 g/m²

Napsat recenzi

Doporučené Zboží