Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

AKS-47 Feminised 1ks

Klasická odrůda, která zdědila geny od odrůd jako Afghani, Thai, Columbianu a Mexicanu je známá pro svůj účinek zvaný „šoková střela“. Ten dokáže zmírnit bolest, překonat příznaky spojené s projevy deprese a nespavosti. Má květinové aroma a chuť santalového dřeva s nádechem motorové nafty a výfukových plynů.

AKS-47 Feminised 1ks
89 89Kč
Balení:
1ks
5ks
10ks

Prodáno


Model: 670
Výrobce: Super Seeds
Dostupnost:Prodáno
Tato odrůda zdědlila geny od odrůd jako Afghani, Thai, Columbianu a Mexicanu a je známá pro svůj účinek zvaný „šoková střela“. Byla vytvořena v roce 1992 a od té doby se stala vítězem ve dvanácti nominacích a také favoritem mnoha festivalů. Obsahuje geny jak indiky tak sativy. Rychle roste v uzavřených prostorech i ve skleníku. Je vhodnou volbou pro začátečníky i pro zkušené pěstitele. Výška rostliny je od 70 do 130 centimetrů a doba květu trvá 53-66 dní. Má tmavě žluté palice pokryté krystaly a výnos se pohybuje od 400 do 600 gramů na metr čtvereční. Tato odrůda má sladkou květinovou vůni a poněkud podivnou chuť santalového dřeva. AKS-47 je považována za odrůdu vhodnou pro rekreační i medicínské využití. Dokáže zmírnit bolesti, PMS, překonat depresi, nespavost a pomáhá při léčbě artritidy.
Uvádí odrůdy
Colombia x Mexico x Thailand x Afghan
55 - 65 dní
400 - 600 g/m²
Kořeněná vůně s nádechem borovice
Dlouhotrvající "Efekt vystřeleného náboje"
Popularita této odrůdy spočívá v její jednoduché kultivaci. Proto je vhodná nejen pro zkušené pěstitele, ale i pro začátečníky

Napsat recenzi

Doporučené Zboží