Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

AK47 Feminised 3ks

Feminizovaná odrůda AK-47 je vhodná pro pěstování uvnitř i venku, má kyselou příchuť a sladkou květinovou vůni. Dosahuje slušných výnosů a má pozoruhodné účinky. Pomáhá při koncentraci, která je obzvláště důležitá v tvůrčí činnosti, zmírniňuje bolesti, pomáhá překonávat depresi, nespavost, úzkost a mnoho dalších němocí.

AK47 Feminised 3ks
375 375Kč
Balení:
3ks
5ks
10ks

Prodáno


Model: 664
Výrobce: Neuro Seeds
Dostupnost:Prodáno

Odrůda, která se stala světově proslulou, v dnešní dobu i nadále si udržuje vedoucí pozici. O tom, že ona je celosvětově uznána, svědčí četná ocenění. Docela je nazývána nejoceňovanější odrůda. Pro pěstování АК 47 stejně dobré jsou podmínky pro outdoor a indoor, k čemuž do značné míry přispívají rozměry a struktura rostlin tohoto druhu, v genetice kterých jsou dobře známé odrůdy, jako např. Colombian, Mexican, Thai a Afghani. Kombinace jejich aromatických a chuťových vlastností umožnilo vytvořit jedinečné kyslo zemité aroma, doplněné sladkou květinovou chutí.

Po dobu delší než dvacet let své existence АК-47 procházela změnami a byla výrazně vylepšena. V ní jako vyvážené typy jsou představené Sativa a Indica při určité dominanci první. Přes převahu vlastností Sativy chovatelům se podařilo dosáhnout pevnosti a maximální délky trvání cerebrálního efektu, psychoaktivní pozornosti, a zároveň udržení soustředění, což je zvláště důležité v tvůrčí činnosti. АК 47 má dobrý relaxační účinek, probouzející kreativní energii, vyvolávající pocity pohody, úspěchu a štěstí.

Léčivé vlastnosti АК 47 jsou nesrovnatelné. Pacienti oceňují to především díky možnosti překonat s její pomocí deprese, nespavost, nechutenství, bolesti při klasické migréně a bolesti artritické povahy, poststresový syndrom. Tato odrůda se dobře osvědčila jako prostředek umožňující rychlé odstraňování symptomů úzkosti, výskytu poruchy pozornosti s hyperaktivitou.

Uvádí odrůdy
Sativa
Colombia x Mexico x Thailand x Afghan
50 - 56 dní
90 - 150 сm
350 - 500 g/m²

Napsat recenzi

Doporučené Zboží