Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Amnesia Feminised 3ks

Feminizovaná odrůda Amnesia v sobě kombinuje nejkvalitnější vlastnosti - je nenáročná na pěstování s velice adaptivní. Rostliny dosahují výšky 80-160 cm a během doby květu se na nich utváří palice se sladkou chutí. Silná genetika vznikla kombinací Northrern Lights a Haze a projevuje se ve všech vlastnostech této odrůdy. Sativa dominuje ve vůni s chuti a indika v účinku, který je silný a relaxační. Používá se také v medicíně.


Amnesia Feminised 3ks
475 475Kč
Balení:
3ks
5ks
10ks

Prodáno


Model: 565
Výrobce: Green Silk Road Seeds
Dostupnost:Prodáno

Feminizovaná semena odrůdy Amnesia plodí rostliny, které mohou být právem nazývány mistry. Odrůda má krátkou dobu květu, rychlý růst, silné stonky a těžké husté palice. Amnesia je vynikající odrůdou, která nevyžaduje ideální podmínky. Vysoké rychle rostoucí keře vypadají velmi atraktivně, a mohou se stát ozdobou jakéhokoli pěstitele.

Amnesia vznikla křížením dvou světových celebrit - Northern Lighs a Haze. I přes to, že v odrůde převažují geny sativy, vzhled se více podobá indice. Feminizovaná semena Amnesia se odmění pěstiteli velkým výnosem, který jí již teď pomohl získat popularitu po celém světě.

Pokud právě začínáte poznávat úžasný svět konopí, neměli byste začít s Amnesií, protože tato odrůda má velmi silný dlouhotrvající účinek. Vůně a chuť se velmi podobá odrůdě Super Silver.

Konopí se používala pro lékařské účely, v průběhu stovek let. Amnesia se používá k úlevě od bolesti hlavy a deprese. Tyto rostliny prokázaly vynikající výsledky při léčbě epilepsie, zeleného zákalu a roztroušené sklerózy. Kromě toho, je vhodné ji použít pro zvýšení chuti k jídlu u těžce nemocných pacientů vystavených chemoterapii.

Feminizovaná semena Amnesie jsou skvělým materiálem, který vás odmění perfektním růstem. Hlavním rysem této odrůdy je její zajímavý tvar, který vypadá jako ocas lišky. Struktura listů umožňuje rovnoměrně vstřebávat sluneční světlo i na nižších větvích a tím jí dává možnost zrát rychleji.

Uvádí odrůdy
Sativa
Wild Thai(Ko Chang) x Skunk x Cinderella 99 x Jack Herer
60 - 70 dní
80 - 120 cm
900 - 1500 g/m²

Napsat recenzi

Doporučené Zboží