Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Amnesia Feminised

Amnesia pokračuje v genetické tradici Haze a Northern Lights. Jedná se o feminizovanou fotoperiodickou odrůdu. Pěstuje se ve uvnitř, venku i ve sklenících. Výška je 80-160 cm a doba květu trvá 65 až 75 dní. Sklízení je možné v polovině října - začátkem listopadu. Výtěžek čítá 1500 gramů na metr čtvereční. Má dlouhodobý omamný efekt, působící na duši. Je charakteristická svou příjemnou ovocnou chutí. Používá se pro lékařsé účely.


Amnesia Feminised
175 175Kč

Prodáno


Model: 489
Výrobce: Ganja Seeds
Dostupnost: Prodáno

Po ochutnání feminizované rozmanitosti Amnesia (Amnézie), budete souhlasit s tím, že je to nezapomenutelný konopí. On je jedním z nejoblíbenějších druhů marihuany v Nizozemsku. Sláva Amnézie se rozšířil po celém světě během několika let, čímž mnoho milovníků konopí mohou těšit na plody jedinečné a inteligentní rostliny. Zkušení pěstitelé doporučujeme koupit semena marihuany Amnesia aby vychutnat všechny blahodárné vlastnosti třídy a důstojnost.

Genetika Amnesia je docela působivá. To zahrnuje prvky odrůd jako Northern Lights, Haze a další, neméně slavný, variace. To dělá Amnesiu genetickým zástupcem populárních po celém světě odrůd konopí. Poupata jsou husté a kompaktní, který v plné zralosti jsou impregnovány s lepící pryskyřicí. Přitažlivost Amnézie spočívá v tom, že v této třídě cannabis sytivá obvykle převládá, zatímco indica pozorovány ve vzhledu a struktuře rostlin.

- Výška: 80–160 cm;

- Úroveň sklizně – 1000–1500 gramu z 1 m²;

- Doba zrání: 65–75 dnu;

- Genetické rodiče – Haze, Northern Lights.

Konopí Amnesia - rychlá kvetoucí rostlina, která produkuje velké množství vysoce kvalitního produktu. Keře rostou středně vysoký, což z nich dělá výborně hodících pro pěstování v interiéru. Variety dobře reaguje na hydroponické prostředí, a stejně se cítí dobře v otevřeném poli a hrnce. Doporučuje se používat SoG, ScrOG, v tomto případě budou rostliny nenáročnými na údržbu; mohou být pěstovány ve skříních nebo místnostech s nízkými stropy. Amnézie vyžaduje trochu větší pozornost než průměrný feminizované odrůdy.

Dává přednost být na konzistentní stravě bohaté živinami.

Chuť je velmi příjemná, zanechává ovocnou podtónu. Ve skutečnosti, to je - nejsilnější druh konopí, který není pro probíraní. Před použitím se doporučuje dávat pozornost a byt opatrným.

Uvádí odrůdy
Sativa / Indica
Haze x Northern Lights
65 - 75 dní
80 - 160 cm
1500 g/m²

Napsat recenzi

Doporučené Zboží