Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Amnesia Haze Auto Feminised 1ks

AMNESIA HAZE AUTO™ je pravděpodobně jedním z nejvíce vzrušujících releasů, které Barney's farm vydal za nějakou dobu, dlouho očekávanou a opožděnou evolucí skutečné klasiky.

Amnesia Haze Auto Feminised 1ks
225 225Kč
Balení:
1ks
3ks
5ks
10ks

Prodáno


Model: 3326
Výrobce: Barney's Farm
Dostupnost:Prodáno

Prapůvod genetiky AMNESIA HAZE je dechberoucí, křížení odrůd z jihovýchodní Asie (thajské, kambodžské, laoské) s příměsí jamajských odrůd Haze zakončených afghánsko – havajské genetiky.


Téměř před dvěma desetiletími Soma daroval jeden ze svých nejlepších fenotypů AMNESIA HAZE do Barneys Farm Labs. Tato legendární genetika, která dominovala amsterdamské scéně od doby, kdy Barney’s vyhrála High Times Cannabis Cup v roce 2004, tiše vířila v pozadí a snášela komplexní fúzi s naším BF Super Auto #1.


 AMNESIA HAZE AUTO™ je extrémně produktivní hybrid s dominancí Sativa a díky tomu i zrychleným růstem. Roste vyšší než většina samonakvétacích odrůd až do 150 cm s rozsáhlými hustými olivově zelenými lesklými kvetoucími strukturami, pokrytými hustými oranžovými chloupky.


 Jak byste očekávali od předků Jaw dropping, jeho intenzivní směs zemitých vůní s bohatými výraznými tóny citronů a citrusů je okamžitě rozpoznatelná pro klasiku, kterou je.


 Nejhojnější terpeny v jedinečné fúzi Amnesia Haze Auto jsou karyofylen, následovaný myrcenem a limonenem a další.

Uvádí odrůdy
Feminizovaný
80% Sativa x 20% Indica
Amnesia Haze x BF Super Auto #1
65 - 70 dní od semínka
100-150cm
600 gr/m²
osvěžující, citrony, citrusové plody a zemitá borovice.

Napsat recenzi

Doporučené Zboží