Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto AK 47 Feminised

Auto AK 47 Feminised
200 200Kč

Prodáno


Model: 503
Výrobce: Ganja Seeds
Dostupnost: Prodáno

Auto AK 47 Semena patří do kategorie samo kvetoucí konopí. Auto AK 47 – známý leader mezi hybridy marihuany. Tato odrůda má silný účinek. Do 20 dnů po výsadbě začíná rychlý růst, po kterém během několika dnů začíná kvetení.

Po výsadbě konopí Auto AK 47 rychle roste po dobu 60 dnů:

- Zdá se hodně květenství;

- Začátek významného zvětšení hrnku.

V důsledku tenkého plátku, který je přítomen v pryskyřičných žláz, rostlina začne svítit, a pokud se na něj podívat, bude to vypadat, jako by to bylo rozptýlené diamantový prach.

Auto AK 47 feminizované odrůda konopí, která může růst po dobu 75 dnů od doby, kdy se sedl, a až do sklizně. Kvůli tomu se mohou pochlubit dobrým sklizením a možnosti sbírat to znovu mnohokrát v jedné sezóně.
Můžete velmi rychle dostat obrovskou úrodu ze semen konopí Auto Color Auto AK 47, když jsou rostliny pěstované ve sklenících. Tento kmen konopí je považována za nejpopulárnější ve srovnání s jinými odrůdami Autoflowering, které začaly se množit i dříve!

Mezi základní podmínky pro pěstování, které přinesou spoustu sklizně, je metoda Indore a dobré osvětlení. Je nutné nastavte režim Osvětlení 20-4 a keře poskytnout mnoho prostoru pro kořenový systém. Pak můžete získat výnos 40-60 gramů konopí s keře. Pokud Auto AK 47 pěstovány v outdoor roste, bude výnos 75 gramů na keři.
Všichni odborníci a uživatelé se dohodli, že toto úžasná odrůda marihuany ve srovnání s jinými, je nejsilnější a má vysoký výnos. Nejzajímavější je, že téměř všichni pěstitelé vždy omezovali si při výběru vhodných odrůd, protože tam nebyl druh konopí, ktery mohl být pěstovány v autodore.

V této souvislosti byl vytvořen tak báječná odrůda konopí Automatic AK 47! AK Sdružuje všechny nejlepší vlastnosti, aby konopí rostly v autodore. Dokonce i když si pěstujete tuto rostlinu v Indore, ale poskytujete dostatečné světlo keře a vytváříte příznivý podmínky pro růst, získáte vynikající úrodu!

Pokud jde o vůně Auto AK 47, je poměrně silná. Ona slučuje dva směry: jeden je koření, a druhý - sladké chuti. Při smíchání oni vytvářejí jedinečný a silný účinek.

Uvádí odrůdy
Sativa / Ruderalis
Lowryder x АK-47
70 - 80 dní
40 - 80 cm
40 - 75 gr/rostlina

Napsat recenzi

Doporučené Zboží