Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto AKS-47 Feminised 1ks

Tato odrůda vznikla křížením genetických linií Afghani, Thai, Columbian a Maxicanu a je známá díky svému účinku „šokové střely“. Efekt dokáže zmírnit bolest, překonat příznaky spojené s projevy deprese a nespavosti. Má květinovou vůni a chuť santalového dřeva s nádechem motorové nafty a výfukových plynů.

Auto AKS-47 Feminised 1ks
89 89Kč
Balení:
1ks
5ks
10ks

Prodáno


Model: 518
Výrobce: Super Seeds
Dostupnost:Prodáno

Tato odrůda zdědila geny od Afghani, Thaie, Columbianu a Mexicanu. Má zvláštní efekt "šokové sřely", proto také její jméno.

V roce 1992 se objevila na trhu a od té doby se stala vítězem v celkem dvanácti nominacích, navíc byla také favoritem mnoha festivalů. Obsahuje geny indiky i sativy. Vyznačuje se rychlým a snadným růstem. Je možné ji pěstovat venku, uvnitř i ve sklenících. Tato odrůda je vhodná pro začátečníky, stejně jako pro zkušené pěstitele. Výška rostliny dosahuje od 70 do 130 cm. Doba květu činí 53-66 dní.Tmavě žluté květenství jsou pokryté pryskyřicí, která vypadá jako malinké krystaly a rostlina se vyznačuje malými, ne příliš listnatými palicemi. Výnos se pohybuje od 400 do 600 gramů na metr čtvereční. Tato odrůda má sladkou květinovou vůni, ale poněkud podivnou příchuť santalového dřeva. Samonakvétačka AK-47 je považován za odrůdu vhodnou pro rekreační i lékařské využití. Může zmírnit bolesti, PMS a překonat depresi, nespavost, také pomáhá s léčbou artritidy.

Uvádí odrůdy
Sativa
AK-47 x Lowryder
70 - 80 dní
40 - 80 cm
40 - 75 gr/rostlina
Silná a trochu zvláštní chuť s podtónem borovice
Silný a dlouhotrvající uklidňující účinek. Snižuje fyzickou bolest, nevolnost, bolesti hlavy, pomáhá bojovat se záchvaty nespavosti a deprese
Vůně může být velmi pikantní nebo sladká. Silná vůně během doby květu

Napsat recenzi

Doporučené Zboží