Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto AK-47CZ Feminised 1ks

Feminizovaná samonakvétačka AK-47CZ je výraznou sativou, obsahující genetiku AK-47 (Kolumbie x Mexiko x Thajsko x Afghánistán) a Lowryderu. Výška rostliny je 80 cm a kvetení trvá 8 týdnů. Během doby růstu i květu je potřeba věnovat pozornost dostatečnému zavlažování, osvětlení, hnojení i větrání. Výnos čítá 80 g z jedné rostliny. Vůně je sladká s podtóny borovice. Má sativní účinky a léčivé vlastnosti.


Auto AK-47CZ Feminised 1ks
125 125Kč
Balení:
1ks
3ks
5ks
10ks

Prodáno


Model: 530
Výrobce: Cz Seeds
Dostupnost:Prodáno

Auto AK-Feminised 47CZ je plný ušlechtilosti a důstojnosti. Geneticky se vztahuje k AK-47, spojující řady Colombia, Mexico, Thailand и Afghanistan, stejně jako Lowryder. Převládá majestátní sativa.

Rostliny se vyvíjejí poměrně rychlým tempem, a to zejména prvních 60 dnů po zasetí semene. Jejich dosahovaná výška se pohybuje v rozmezí 50 - 80 cm. Během kvetení, které trvá 7 - 8 týdnů, se rostliny zkrášlují. Rozvíjející květenství se promění v obrovské kudrnaté pupeny. Obalené jemným závojem pryskyřice, jiskří na slunci jako diamant - fascinující podívaná.

Jediné, co narušuje ušlechtilou majestátnost, - šířená vůně. Je tak intenzivní a ostrá, že se budete muset předem postarat o instalaci filtrů. Není na škodu zvýšená pozornost. Chcete-li zvýšit výnos, musíte zajistit zálivku, dodržování světelného režimu a hnojení. Jedna rostlina dává v průměru od 40 do 80 gramů vysoce kvalitní sklizně.

Květenství v průběhu svého zrání začíná šířit nádherné aroma s jemnými tóny borovice. Motivuje k fyzické a intelektuální aktivitě, pomáhá vyrovnat se s nejtěžšími depresivními stavy, zmirňuje svalové křeče, záchvaty nevolnosti, vrací zdravou chuť k jídlu a touhu žít.

Uvádí odrůdy
Sativa
AK-47 x Lowryder
50-60 dní
50 - 80 cm
40 - 80 gr/rostlina

Napsat recenzi

Doporučené Zboží