Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto AK-47SV Feminised 1ks

Feminizovaná samonakvétačka AK-47 SV v sobě kombinuje geny mexické a kolumbijské sativy a afghánské indiky. Rostliny mají schopnost aktivně se rozvíjet, jejich výška dosahuje 180 cm. Doba květu trvá 60 dní. Výnos čítá 80 g z jedné rostliny. Aroma je osvěžující a má sladkou citrusovou chuť. Má léčivé vlastnosti. Používá se v medicíně.

Auto AK-47SV Feminised 1ks
138 138Kč
Balení:
1ks
3ks
5ks
10ks

Prodáno


Model: 580
Výrobce: Spanna Seeds
Dostupnost:Prodáno

Feminizované konopné semena samokvetoucí odrůdy Auto AK-47 SV produkují luxusní výhony, příslušnosti sativa. Ve skutečnosti je Auto-AK 47 SV lepší a propracovanější typ AK 47. Je více imunní a produktivní. Hybrid je vhodný pro pěstování uvnitř i venku. Během doby zrání ve klíčcích se vytváří silná hlavní větev, obklopená množstvím bočních větví. Proto je kytka vhodná pro pěstování SCROG metodou.

Auto AK-47 SV má geny sativy z Mexika a Kolumbie, které jsou zkřížené s Afghánskou indikou. Později byla rostlina zkřížená s Lowryderem, což poskytlo hybridu jedinečné vlastnosti. Ale i tento zdánlivě perfektní druh nebyl bez určitých nedostatků, takže byl podroben přepracování. Revidovaný druh je mnohem stabilnější, vytrvalejší a plodnější.

Po užití plodů přichází výbuch radosti a zábavy, zlepšuje funkci mozku a koncentraci. Nádherná vůně má osvěžující citrusové aroma s nádechem sladkosti.

Díky impozantnímu obsahu CBD je květina Auto AK-47 SV považována za jednu z nejlepších lékařských odrůd. Má široký terapeutický potenciál: tlumí bolest, zmírňuje křeče, deprese a lečí posttraumatické stresové poruchy a nervové napětí.

I v případě nedodržování pravidel pěstování nepřináší kytka žádné problémy. Auto AK-47 SV je odolná proti plísním, je lhostejná k útokům škůdců a také může být pěstována ve špatných světelných podmínkách. Řadí se mezi nevysoké odrůdy, ale pokud jí vytvoří vhodné podmínky, překvapí vás vysokou výnosností.

Uvádí odrůdy
Indica / Sativa / Ruderalis
AK-47 x Lowryder
70 - 80 dní
70 - 140 cm
40 - 75 gr/rostlina

Napsat recenzi

Doporučené Zboží