Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto AK Feminised 3ks

Feminizovaná samonakvétačka AK - 47 patří mezi jedny z nejoblíbenějších odrůd. Rostliny rostou v indoor i outdoor podmínkách. Výnos čítá 400-600 g / m² při výšce 40-80 cm. Doba květu trvá 55-65 dní a má silný sativní účinek. Používá se v medicíně.


Auto AK Feminised 3ks
425 425Kč
Balení:
3ks
5ks
10ks

Prodáno


Model: 563
Výrobce: Green Silk Road Seeds
Dostupnost:Prodáno

Feminizovaná semena Auto AK plodí výhradně samičí rostliny s větvenou strukturou a velkým množstvím kvalitních palic. Jsou skvělé pro netrpělivé pěstitele, protože přináší slušnou úrodu už do 70 dní. Vzhled keřů si zaslouží zvláštní pozornost, protože centrální palice má fialovou barvu, která vypadá krásně v protikladu s tmavě zelenými listy. Povrch je pokryt trichomy a silnou vrstvou pryskyřice. Unikátní rovnováha indici a sativy má nenapodobitelný účinek na mysl a tělo.

Odrůda Auto AK, vznikla díky zlepšovaní individuální kvality klasické AK-47. Později k ní byly přidány geny Lowrydera. Díky těmto genům není rostlina závislá na změně fotoperiody.

Vzduch kolem Auto AK bude plný sladké vůní citrusových plodů a grapefruitu s výraznou ostrostí. Má exotickou sladko-kyselou, ovocnou chuť s nádechem karamelu a citronu. Pocítíte uklidňující účinky indici, která uvolňuje svaly. Vaše myšlenky budou očištěny od všech negativních emocí a stresu.

Аuto AK se nepoužívá jen ke zklidnění a relaxaci. Mimo jiné, je rostlina schopna vypořádat se s takovými nemocemi, jako je:

- nechutenství;

-narkolepsie;

-deprese;

-psysické poruchy;

-bipolární porucha aj.

Feminizovaná semena Auto AK jsou velmi nenáročné a dobře rostou jak v exteriérech, tak v interiérech. Při správné péči se vám odvděčí nádhernou úrodou, i když jste teprve začínající pěstitel. Hybrid je ideální téměř pro všechny metody pěstování, takže můžete s ním experimentovat a odhalovat jeho maximální potenciál. Je skvělou volbou pro každého pěstitele.

Uvádí odrůdy
Sativa
AK-47 x Lowryder
65 dní
70 - 100 cm
35 - 50 gr/rostlina

Napsat recenzi

Doporučené Zboží