Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto AK47 Feminised 3ks

Vzájemné propojení genetických linií slavných AK47 a Lowryderu vedlo k vzniku extrémně silné terapeutické odrůdy schopné zmírňovat depresi, bolest hlavy, stres, nespavost, PTS, bipolární poruchu, poruchu pozornosti s hyperaktivitu. Stimuluje kreativní myšlení, uvolňuje a navozuje pocity štěstí.

Auto AK47 Feminised 3ks
375 375Kč
Balení:
3ks
5ks
10ks

Prodáno


Model: 648
Výrobce: Neuro Seeds
Dostupnost:Prodáno

Prolínáním genetických linií známých AK47 a Lowryder vznikla odrůda s mimořádně mocnými terapeutickými účinky, která dokáže odolávat depresím, chronickým bolestem a migrénám, stresům, nespavostem, posttraumatickým stresovým poruchám, bipolárním poruchám, syndromu deficitu pozornosti a hyperaktivity. Vyvolávaný efekt stimuluje kreativní myšlení, zajišťuje pocit štěstí a uvolnění.

V Auto AK 47 ideálně prolnuly genetické linie známých odrůd AK47 a Lowryder. Jako výsledek vznikla odrůda s mimořádně silnými terapeutickými účinky které ocení jak pacienti které trpí různé nemoci tak i rekreační uživatelé.

Tato odrůda má vynikající vlastnosti a krásný vzhled. Rostliny se výborně přizpůsobí v jakémkoliv prostředí, jde o samonakvétající odrůdu takže odpadá problém regulace světelného cyklu. Aroma které rostlina uvolňuje je dost intenzivní, je nasládlé a ostré zároveň. Sklízet tyto vynikající rostliny lze po padesáti šesti až sedmdesáti dnech od zasetí semen a průměrná sklízeň je 100 gramů z jedné rostliny. Optimální kombinace pro dosažení požadovaného terapeutického efektu při depresích, chronických bolestech a migrénách, stresech, nespavostech, posttraumatických stresových poruchách, bipolárních poruchách, syndromu deficitu pozornosti a hyperaktivity. Rekreačně se Auto AK 47 používá pro stimulaci kreativity, povzbuzení tvůrčích schopností a zároveň relaxace, uvolnění a dosažení pocitu štěstí.

Uvádí odrůdy
Sativa
Lowryder x AK-47
60 dní
40 - 80 cm
40 - 75 gr/rostlina

Napsat recenzi

Doporučené Zboží