Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto Amnesia Feminised 3ks

Feminizovaná samonakvétačka Amnesia Feminised patří mezi dominantní sativní odrůdy. Rostliny, jejichž výška dosahuje 150 cm, jsou krásné a současně nenáročné v péči. Jsou vhodnou volbou pro začátečníky. Doba květu nepřesáhne 70 dní. Voní podobně jako kadidlo nebo lesní plody. Účinek vybízí k tvůrčí činnosti, která se poté změní ve stav hluboké relaxace.

Auto Amnesia Feminised 3ks
300 300Kč
Balení:
3ks
5ks
10ks

Prodáno


Model: 576
Výrobce: Polskie Nasiona
Dostupnost:Prodáno

Auto Amnesia feminized je populární hybridní odrůda konopí s převahou sativy, která nevyžaduje zvláštní schopnosti k pěstování a odmění se Vám skvělým výnosem. Díky silnému účinku high tohoto hybridu zcela jistě zažijete spoustu nezapomenutelných příjemných chvílí. Feminizovaným konopným semínkám samonakvétací odrůdy Auto Amnesia feminized se výborně daří při outdoorovém pěstování v teplém středozemním podnebí, naopak v oblastech s méně příznivými podmínkami je rozumnější pěstovat hybrid v uzavřeném prostoru. V době zrání vytváří tyto kompaktní rostliny spoustu těžkých palic, které štědře produkují rekordní množství pryskyřice.

Auto Amnesia feminized vznikla díky obrovskému úsilí nizozemských pěstitelů konopí a je klasickou odrůdou s dominantními vlastnostmi sativy. Pro vytvoření samonakvétací varianty byla originální odrůda zkřížena s nejlepšími zástupci druhu ruderalis a díky tomu získala naprostou fotoperiodickou necitlivost. Feminizovaná semena konopí samonakvétací odrůdy Auto Amnesia feminized jsou nenáročná a umožňují snadnou kultivaci i pro začínající pěstitele. Rozkošná vůně nádherných plodů Auto Amnesia feminized je nasycena okouzlujícími odstíny kadidla a čerstvé lesní půdy. Tento hybrid má velmi silné účinky, v počáteční fázi Vám zajistí tvořivé povzbuzení a zesílení mozkové aktivity, takže snadno zvládnete ty nejsložitější tvůrčí úkoly. V závěru Vás ovšem čeká hluboká relaxace doprovázená pocitem splněného cíle. Auto Amnesia feminized je naprosto pozitivní hybrid s velmi veselým a aktivním high.

Uvádí odrůdy
Sativa
Skunk x Cinderella 99 x Jack Herer x Thai x Ruderalis
60 - 70 dní
90 - 150 cm
450 - 570 g/m²

Napsat recenzi

Doporučené Zboží