Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto Big Bang Feminised 3ks

Feminizovaná samonakvétačka Big Bang obsahuje geny Northern Light, Skunku a El Niña. Přítomnost těchto genů dala odrůdě skvělé aromatické rysy, rychlost vývoje a výbornou kvalitu. Výška rostlin dosahuje 80-130 cm a doba květu trvá 60 dní. Výnos čítá 900 gramů na metr čtvereční. Účinek je relaxační, zmírňuje úzkost a každodenní problémy. Rostliny jsou vysoce přispůsobivé.

Auto Big Bang Feminised 3ks
300 300Kč
Balení:
3ks
5ks
10ks

Prodáno


Model: 577
Výrobce: Polskie Nasiona
Dostupnost:Prodáno

Auto Big Bang feminized je nejméně náročná odrůda z celého seznamu konopných odrůd, který má vysokou intenzitu růstu a krátkou dobou zrání. Feminizovaná konopná semínka samonakvétací odrůdy Auto Big Bang feminized se budou cítit stejně dobře při jakékoliv metodě pěstování. Při indoorové kultivaci se doporučuje pěstovat rostlinky s osvětlením od 12 do 18 hodin, dosáhnete tím maximálního výnosu. Při pěstování Auto Big Bang feminized upřednostňují zkušení groweři techniku SoG (Sea of Green), díky které získáte výnos přinejmenším 900 g/m2. Tomuto hybridu se bude dobře dařit i při venkovním pěstování, ale pouze pokud noční teplota ve Vaší oblasti neklesá pod +10°C.

Auto Big Bang feminized je výnosná odrůda nevyžadující žádné složité pěstování. Jedná se o křížence několika skvělých odrůd: Northern Light, Skunk a maličkého El Niño. Genetickou vlastnost „automatického“ kvetení podědil po nejlepších zástupcích kmene ruderalis. Feminizovaná semínka konopí samonakvétací odrůdy Auto Big Bang feminized jsou výsledkem dlouhodobého pracného inbreedingu a představují výborný sadbový materiál. Chuťová a aromatická paleta Auto Big Bang feminized je nádherným mixem vůní rodičovských rostlin. Tento obdivuhodný hybrid očistí Vaše tělo i duši od zbytečného zmatku neuvěřitelně mocnou vlnou klidu a daruje pocit hluboké relaxaci doprovázené skvělou náladu.

Uvádí odrůdy
Indica
Skunk x Northern Light x El Niño x Ruderalis
60 dní
80 - 130 cm
900 g/m²

Napsat recenzi

Doporučené Zboží