Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto Big Bud Feminised

Feminizovaná samonakvétačka Big Bud v sobě má genetiku indiky i sativy. Výška rostliny je cca 100 cm. Výnos čítá 180 gramů z rostliny. Sklizeň je hotová za 2 měsíce po výsadbě semen. Doba květu je 50 dní. Chuť a vůně jsou črstvě ovocně pikantní. Efekt je tělesný, dodá vám nevyčerpatelnou energii.


Auto Big Bud Feminised
50 50Kč

Prodáno


Model: 486
Výrobce: Errors Seeds
Dostupnost: Prodáno

Feminizovaná semínka konopí samokvetoucího druhů Auto Big Bud Feminised produkují sazeničky, které lze pěstovat v indore, a také i ve sklenících. U výšky odrůd rostlin sahají od 60 do 130 cm, ale jejich rozměry jsou pozoruhodně podléhají opravy. Co se zrající na křoví Auto Big Bud Feminised se tvoři napjaté těžké palice, které produkují obrovské množství pryskyřice, vyzařující do okolního prostředí úžasné vůni.

Auto Big Bud Feminised – to je taky ke všem velmi krásná rostlina, která má vynikající dekorativní vlastnosti, díky kterým může být docela dobrou ozdobou každého vnitřního pole. Feminizované semínka konopí samokvetoucího druhů Auto Big Bud Feminised produkují sazeničky, vytvořeny na základě originálu Big Bud křížený s druhem ruderalis. Úvod v součást kultuury genu samokvetení ne jen udělal hybrid zcela nezávislý na světelném cyklu, ale i na vnějších vlivech.

Auto Big Bud Feminised přitahuje milovníci marihuany úžasné tonicko aromou, ve kterém kytice smíšených vůní koření a čerstvé ovoce. Ale ne posuzuj účinek odrůd, na základě okouzlujících arom. Hybrid se odlišuje silným identickým vlivem, který zmírňuje přítomnost ve svém složení sativnych genů. Po použití odrůdy najde silný body- high doplněn snadný a povzbuzující účinek.

Feminizované semínka konopí samokvetoucího druhů Auto Big Bud Feminised produkující rostliny, které jsou skryté v obrovské lékařské síle. Hybrid zvládá se s bolestí a skvělé uvolňuje svalové křeči, což umožňuje jeho použití při léčení glaukomu a epilepsie. Kromě toho, se můžou být použití pro zvýšení chuti k jídlu a nevolnosti úlevu u kritické nemocných, dostává komplexní terapeutické ošetření.

Auto Big Bud Feminised šťastní náročný květ, kteří budou odpovídat na nějakou pozornost a péči z vaší strany, progresivním zvýšení produktivity na rekordní počet.

Uvádí odrůdy
Indica
Indica х Sativa genetics
50 - 65 dní
70 - 180 cm
50 - 180 gr/rostlina

Napsat recenzi

Doporučené Zboží