Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto Big Devil Feminised

Auto Big Devil Feminised
200 200Kč

Prodáno


Model: 552
Výrobce: Jah Seeds
Dostupnost: Prodáno

Feminizovaná konopná semínka samokvetoucí odrůdy Auto Big Devil dorůstají velmi vysoké výšky jako druh samokvetoucích rostlin. Keře mají masivní boční větve a velké množství šišek, pokryté vrstvou pryskyřice. Auto Big Devil pěkně odolává tvorbě plísní, a v případě ohrožení parazity potřebuje pomoc. Rychlý růst je v podmínkách pro outdoor a indoor. Bez ohledu na dovednosti pěstitele konopí pěstování hybridu přinese radost i cenné zkušenosti.

Genetika feminizovaných konopných semen samokvetoucí odrůdy Auto Big Devil spojuje v sobě směs genů Cannabis Indica, Sativa a Lowryder’a. Jejich originální poměr má jedinečné charisma efektu a strukturu vnějšího vzhledu. Na základě Auto Big Devil množitelé vyšlechtili ještě tři další vysoce kvalitní odrůdy.

Big Devil patří do čeledi skunkových odrůd a má typické bohaté aroma, což naznačuje kvalitu a sílu. Silný kouř s chutí směsi bylin a koření dává pocit magického splynutí s přírodou. Big Devil zlepší flexibilitu a svalový tonus a zklidní myšlenky, poskytující efekt růstu a aktivity, na rozdíl od jiných skunkovýc odrůd. Uvolněním své kreativity budete připraveni plně rozvinout svůj potenciál.

Big Devil produkuje léčivé prvky, které pomáhají lidskému tělu bojovat proti onemocněním, jako jsou např.:

deprese;

roztroušená skleróza;

záchvaty paniky;

fyzické bolesti;

syndrom "neklidných nohou".

Feminizovaná konopná semínka samokvetoucí odrůdy Auto Big Devil stejně klíčí v zemi, v substrátu a hydroponii, což vám dává dostatek možností pro pěstování a výběr pohodlné pro vás metody. Některé druhy dosahují výšky až 2 metry. Vzhledem k velkému množství těžkého květenství budete muset se postarat o podpěry. Také nezapomeňte na pach, proto musíte mít dobré větrání a filtry.

Uvádí odrůdy
Indica / Ruderalis
Big Devil
9 týdnů
80 - 120 cm
40 - 250 gr/rostlina

Napsat recenzi

Doporučené Zboží