Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto Big Devil Feminised

U feminizované samonakvétačky Big Devil převládají geny indiky. Vznikla křížením rodu Ruderalis se samonakvétačkou Fruity Skunk, jehož vlastnosti se projevily především na vzhledu a výzané chuti kytky. Navíc má také účinky typické pro Skunk Výnos rostlin, o výšce 130 až 160 cm, je 75-100 gramů na kytku. Jedná se o jednu z nejproduktivnějších samonakvétaček. Doba květu činí 70-80 dní od zasení.


Auto Big Devil Feminised
200 200Kč

Prodáno


Model: 504
Výrobce: Ganja Seeds
Dostupnost: Prodáno

Feminizované samo kvetoucí kmen konopí Auto Big ďábel (Auto Big ďábel) má velký potenciál pro růst a co je nejdůležitější, produktivitou. Amazing konopí Auto Big Čert s inspirujícím účinku. Tento druh konopí pod názvem "Big ďábel" - mix Ruderalis, indica, sativa. Výkonný chlupatý "monstrum" - odrůda konopí je tak pojmenovaný protože nárazy a pevně gumovitý Indica struktury.

Kultivace se provádí všemi prostředky. Doba květu uvnitř tráva trvá 6 týdnů nebo 58 dnů, počínaje vznikem osiva a k dosažení absolutní zralosti. V otevřené zahradě sklizně může být provedeno po 9 týdnech. Rozmanitost konopí dosahuje výšky 130 cm až 160 cm a hromadí se neobvykle velkým květenstvem.

-Sklizeň v Indore bývá až do 550 gramu z 1 m²;

- Sklizeň v outdore bývá od 75 do 100 gramu s keři;

- Není predispozice k hermafroditismu;

- Přátelský druh s ohledem na začínající pěstitele;

- V období květu se musí zachovat rostlinu, nebo dát zálohu.

Taková rostlina má velký počet květenství, které hrozí zlomením kmenu, proto se doporučuje udržovat své zvláštní distance. Při pěstování Venkovní rostliny mohou dosáhnout výšky dvou metrů, což je nejvyšší Skunk-version.

Auto Big Devil – kontrastní druh konopí: božská vůni promíchává s zuřivosti pekla; přesto působí vyrovnaně. Zkušení pěstitelé doporučujeme koupit semena marihuany Auto Big Devil, protože tento druh dává energii do těla a úplně "oslabuje" hlavu. Rostliny mají naplň ze "zlé" síly a ovocné vůní se specifickými skunkovými příchutí. Auto Blueberry

Originální druh Blueberry je jedním z prvních představitelů firmy Dutch Passion, které patří do rodu Blue Family. Auto Blueberry je feminizovaná a samo kvetoucí odrůda. To má mnoho výhod oproti pravidelným odrůdám. Za pomoci Ruderalis byla získána auto-kvetoucí varianta tohoto genotypu. Zpětným křížením do generace F4 mají efekt auto-kvetoucí Auto Blueberry (F5).

– Není vysoká rostlina

- Výška od 40 do 60 cm;

- Rychlý růst nastane, když rostou na venkovní roste.

- Vzhledem k těmto vlastnostem množství plodiny se zvýšil o 2-3 krát.

Konopný semínka rostou skvěle ve venkovním prostředí po dobu 10 týdnů, ale někdy kvetení se vyskytuje o 3-4 týdny později. Rostlina miluje svobodu, takže tou nejlepší volbou statut hrnce 15-20 l. Velká míra koncentrace hnojiva může dojít k poškození kořenů rostliny. V pátém týdnu květu může být zjištěn výrazně intenzivnější vůně kávy a dřeva. V případě, že teplota klesne pod normální, změní barvu listů a pupenů, které se stanou fialové nebo namodralé. Při pěstování v organické půdě rostlina překvapí chuťové pohorkami s borůvkami a kouře s vůní skunky. Auto Blyuberi fem - to je přesně ten druh, které možně produkovat libovolnou známou metodou, ale moudré, aby to bylo ve skleníku nebo v interiéru.

- Svítidla 600 wattů

- Teplota v 24-28 ° C.

Dodržováním těchto jednoduchých pravidel, pár měsíců můžete začít sklízet Auto borůvka, jejíž semena lze zakoupit v našem sidbanke ganjaseeds.org.

Auto Blueberry Cannabis má aroma kávy a lesu. Modrý-fialové zbarvení dává aroma sladkosti ovoce. Dopad trvá dlouho, příjemně relaxační a analgetivně, s velkým množstvím přichází únava a sen - předávkování furt je možným.

Uvádí odrůdy
Indica / Ruderalis
Ruderalis x Auto Fruity Skunk
70 - 80 dní
130 - 160 cm
75 - 100 gr/rostlina

Napsat recenzi

Doporučené Zboží