Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto Black Tisa Feminised 3ks

Feminizovaná samonakvétačka Black Tisa je vhodnější volbou pro zkušenější pěstitěle, ale poradí si s ní i nadšení začátečníci. Potěší vás vysokým výnosem, je adaptivní a má léčivé vlasnosti.


Auto Black Tisa Feminised 3ks
300 300Kč
Balení:
3ks
5ks
10ks

Prodáno


Model: 645
Výrobce: Carpathians Seeds
Dostupnost:Prodáno

Samonakvétačka Black Tisa relativně dlouho kvete a hodně vynáší. Rostlina je poměrně vysoká a nepravidelná ve své šířce. V otevřeném prostoru dorůstá až 120 centimetrů, uvnitř dosahuje 1 metru. Doba květu této rostliny je až 80 dní, ale vyplatí se počkat! Koneckonců, obdaří vás velkými, hutnými, pryskyřičnými palicemi pokrytými krystaly. Vůně je kořeněná a ne příliš výrazná. Rostlina rodí okolo 30 až 150 gramů, hodně záleží na tom, jak o ni budete pečovat.

Čím více se staráte, tím lepší je výsledek! Má sladkou jemnou chuť, která zanechává příjemný pocit v ústech. Účinek je uklidňující a navíc aktivuje tok myšlenek. Rostlina má léčivé účinky, je vhodná na léčbu nespavosti a poruch nervového systému. Také má pozitivní vliv na chuť k jídlu. Doporučuje se ji pěstovat venku i v interiérech. Rostlina je vhodná pro zkušenější pěstitele, ale pokud jste začátečník, který se chce hodně naučit, je správnou volbou i pro vás!

Uvádí odrůdy
Indica / Sativa / Ruderalis
Auto Northen Light x Auto Haze
70 dni
35 - 50 gr/rostlina
Uvolní vás po fyzické stránce a aktivuje tok myšlenek

Napsat recenzi

Doporučené Zboží