Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto Blue Grape Feminised 3ks

Feminizovaná samonakvétačka Blue Grape obsahuje geny Auto Grape a Auto Blueberry. V pozoruhodné vůni a chuti jsou cítit citróny a borůvky. Výška velmi rozvětvených křovinatých rostlin nepřesahuje 130 cm. Doba květu trvá 70 dní a výnos dosahuje 550 gramů na metr čtvereční. Kvalita voňavých plodin je vysoká. Účinek je auforický a poté relaxační.

Auto Blue Grape Feminised 3ks
300 300Kč
Balení:
3ks
5ks
10ks

Prodáno


Model: 581
Výrobce: Polskie Nasiona
Dostupnost:Prodáno

Auto Blue Grape feminized okouzluje svou bohatou a originální vůní. Tato odrůda vznikla zkřížením genů odrůd Auto Grape s citrónovou vůní a Auto Blueberry, který se může pochlubit chutí po borůvkách a bobulovém ovoci. Ve výsledku byl vytvořen tento hybrid s jedinečnou neuvěřitelně lákavou vůní, která vznikla z luxusního koktejlu vůní rodičovských odrůd.

Feminizovaná semena konopí samonakvétací odrůdy Auto Blue Grape feminized vyrůstají do rostlin středního vzrůstu s naprosto skvělým výnosem. Při pěstování v uzavřeném prostoru nepřesahuje výška rostlin 75 cm, ale ani umístění v outdooru sotva zajistí větší rozměry. Nenáročný Auto Blue Grape feminized Vás potěší bleskově rychlým vývojem během vegetace a učaruje svou vůní v období kvetení. Hybrid tvoří mírně košaté keříky a vyznačuje se výborným výnosem pevných palic pokrytých pryskyřicí.

Hybrid Auto Blue Grape feminized je potomkem dvou výborných odrůd a právě výjimečná genetická základna mu propůjčila nádhernou vůni a mocný hybridní high. Svými charakteristikami vděčí rodičovským odrůdám Auto Grape a Auto Blueberry. Díky své unikátní chuťové a aromatické paletě si feminizovaná konopná semínka samonakvétací odrůdy Auto Blue Grape feminized velmi rychle vydobyla popularitu v povolaných kruzích zákazníků. Keříky Auto Blue Grape feminized vydávají rozkošnou vůni s jemnými nakyslými odstíny zralého citrónu a tóny borůvek a bobulí, které tato odrůda podědila po Auto Blueberry. Hybrid má silný kombinovaný účinek. Jeho chutný ovocný kouř Vás nejdříve pozvedne na vrchol rozkoše a poté prudce ponoří do hlubin nejmocnější bezstarostné relaxace.

Uvádí odrůdy
Samokvetoucí
Auto Grape & Auto Blueberry
70 dní
80 - 130 cm
400 - 550 g/m²

Napsat recenzi

Doporučené Zboží