Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto Blueberry Feminised 3ks

Feminizovaná samonakvétačky Blueberry vznikla křížením Lowryderu a Blueberry. Je vysoce odolná a přizpůsobivá chladnějším teplotám. Výnos je 300-400 gramů na metr čtvereční a rostliny dosahují výšky 40-60 centimetrů. Má relaxační účinek a používá se v medicíně. Zmírňuje chronickou bolest, svalové křeče, deprese a užívá se při léčbě dny, artritidy, astmatu, roztroušená sklerózy, epilepsie a Parkinsonovy choroby.


Auto Blueberry Feminised 3ks
425 425Kč

Prodáno


Model: 566
Výrobce: Green Silk Road Seeds
Dostupnost:Prodáno

Samonakvétačka Blueberry plně dozrává do deseti týdnů. Její krátké vegetační období, vám ji umožní sklízet až třikrát ročně. Auto Blueberry je nenáročná, dá se pěstovat ve všech klimatických podmínkách a snadno se reprodukuje prostřednictvím konovánní. Je krátkého růstu, který sotva dosahuje 50 cm. Má silnou centrální palici s množstvím bočních odnoží, proto vypadá jako pyramidy.

Genetická struktura je vytvořená na základě dvou známých odrůd: Blueberry a Lowrydera. U feminizovaná samonakvétačky převládají geny indici, což vysvětluje její rychlé tempo růstu a relativně kompaktní rozměry.

Ovocná chuť a vůně vás okouzlí stejně jako její barva. Má příjemná chuť se sladkými ovocnými tóny, které uchvátí i ty nejzkušenější pěstitele. Díky výborné genetice se Auto Blueberry vyznačuje hlubokým indicovým efektem. Zahalí vás příjemnou vlnou, která odnese všechny vaše problémy a trápení, takže můžete v klidu odpočívat a relaxovat.

Historie využití této rostliny má v medicíně hluboké kořeny. Dokonce i starověcí lékaři používali její odvar jako lék na spaní a proti bolesti. I dnes se hojně používá, například při léčbě deprese, dny, nespavosti a epilepsie.

Feminizované samokvetoucí semena Blueberry produkují nenáročné výhonky, připravené k prořezávání již po 10 týdnech od vysazení. Odrůda je ideální pěstovat jak venku tak uvnitř. Začátečníci by měli mít na paměti skutečnost, že odrůda je velmi citlivá na hnojení. Takže, pokud chcete získat vynikající výsledky, je třeba věnovat zvláštní pozornost zalévání a předevší hnojení.

Uvádí odrůdy
Samokvetoucí
Indica / Sativa / Ruderalis
Blueberry x Lowryder
70 dni
40 - 60 cm
400 g/m²

Napsat recenzi

Doporučené Zboží