Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto Blueberry Feminised 3ks

Feminizovaná samonakvétačka Blueberry je zdokonalená odrůda původní Blueberry kříženou s Lowryderem. Rostliny dosahují výšky 60 cm a nevyžadují žádnou zvláštní péči, jsou spíše nenáročné. Během doby květu, která trvá 65 dní, vyplňuje prostor krásnou vůní borůvek, kterou si zachovají palice i po usušení. Výnos čítá 450 gramů na metr čtvereční. Má jemný účinek, který zklidňuje.

Auto Blueberry Feminised 3ks
300 300Kč

Prodáno


Model: 579
Výrobce: Polskie Nasiona
Dostupnost:Prodáno

Auto Blueberry feminized je spolehlivá nenáročná samonakvétací odrůda malého vzrůstu, která Vám učaruje nádherným purpurovým zabarvením listů a květů. Hybrid potěší příjemnou vůní a kvalitním high. Feminizovaná semínka konopí samonakvétací odrůdy Auto Blueberry feminized se velmi rychle stala oblíbenou odrůdou u většiny growerů pěstujících samonakvétačky. Odborníci doporučují pěstovat kulturu v organickém substrátu nebo půdě, díky čemuž lze získat pronikavé borůvkové aroma. Nenáročný Auto Blueberry feminized poskytne výborný výnos při kultivaci nejen v indooru, ale také venku pod širým nebem. Kořenům tohoto hybridu se dobře daří v prostorných květináčích, proto při zasazování semínek používejte květináče o objemu minimálně 12 l.

Auto Blueberry feminized byl získán křížením originálního Lowryder s legendární krasavicí Blueberry. Samonakvétací varieta je přesnou, ale přitom zdokonalenou verzí originální odrůdy. Groweři vysoce oceňují feminizovaná semena konopí samonakvétací odrůdy Auto Blueberry feminized, protože jím nezpůsobují žádné starosti a nenutí je dřít od rána do večera při pěstování.

Vizitkou Auto Blueberry feminized se již dávno stala jedinečná borůvková vůně. Tato odrůda láká rastamany měkkým stoned účinkem. Působení hybridu naplní Vaše tělo příjemnou těžkostí a daruje hlubokou relaxaci. Výborně se hodí pro večerní používání: jemně a pečlivě Vám pomůže zapomenout na všechny problémy uplynulého dne a postará se o kvalitní odpočinek.

Uvádí odrůdy
Sativa / Indica
Blueberry x Lowryder
65 dní
40 - 60 cm
350 - 450 g/m²

Napsat recenzi

Doporučené Zboží