Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto Blueberry SV 1ks

Feminizovaná samonakvétačka Blueberry SV se vyznačují převahou genů indiky, jež se projevují ve všech ohledech. Doba květu trvá 68 dní. Má vysoký kvalitní výnos. Voní jako borůvka. Účinek ovlivňuje celé tělo - uvolňuje a pomáhá překonávat stres. Používá se pro lékařské účely.

Auto Blueberry SV 1ks
117 138Kč 117Kč
Balení:
1ks
3ks
5ks
10ks

Prodáno


Model: 583
Výrobce: Spanna Seeds
Dostupnost: Prodáno

Feminizované semínka samokvetoucí odrůdy Auto Blueberry SV přináší výhonky, které mají intenzivní tempo vývoje a kompaktní rozměry. Kytka je lhostejná k podmínkám pěstování. Pokud se nechcete při pěstování potýkat se zbytečnými problémy Auto Blueberry SV, pak musíte být umírnění při používání hnojiv, protože rostlina špatně reaguje na přehnojení. Odrůda má typickou strukturu indiky: horní část keře krášlí velká hustá centrální šiška, která má luxusní borůvkové aroma. Hlavní stonek je obklopen významným počtem menších postranních větví.

Auto Blueberry SV je zlepšeninou dlouhé chovatelské práce na Auto Blueberry, má vyšší stabilitu, vyšší výnosy a výraznější chuť. Aby bylo dosaženo původního stupně samokvětu, originální odrůda byla zkřížená s nejslibnějšími sazenicemi Lowrydera. Feminizovaná odrůda Auto Blueberry SV přináší nový a moderní materiál, díky němuž si dokázala podmanit mnoho pěstitelů.

Auto Blueberry SV se má borůvkové aroma. V ústech zanechává vynikající borůvkovou a ovocnou chuť, doplněnou lehkou rozptýlenou sladkostí. Má typické účinky indiky: po užití těsných tělem proudí silná relaxační vlna, která po sobě zanechává hluboký pocit klidu a míru.

Dominance genů indiky poskytlo Auto Blueberry SV velký lékařský potenciál. Rostlina zvládá léčení různých forem poruch spánku, deprese, epilepsie, astma a artritidy. Díky silným účinkům se často používá jako součást kombinované terapie při léčbě roztroušené sklerózy a glaukom.

Feminizovaná konopná semena samokvetoucí odrůdy Auto Blueberry SV nevyžaduje k pěstování speciální podmínky. Květina má vysoké adaptivní schopnosti, snadno snáší přesuny a stříhání.

Uvádí odrůdy
Indica / Ruderalis
Blueberry x Lowryder
70 dní
120 - 150 cm
300 - 400 g/m²

Napsat recenzi

Doporučené Zboží