Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto Brain Explosion Feminised 3ks

Feminizovaná samonakvétačka Brain Explosion obsahuje geny Jacka Herera a White Widow. Výška rostlin této spolehlivé odrůdy dosahuje 130 cm. Doba květu atraktivních keřů trvá 60 dní a výnos čítá 400 gramů na metr čtvereční. Má sladkou chuť a navozuje pocity naprosté relaxace.

Auto Brain Explosion Feminised 3ks
300 300Kč
Balení:
3ks
5ks
10ks

Prodáno


Model: 584
Výrobce: Polskie Nasiona
Dostupnost:Prodáno

Auto Brain Explosion feminized je spolehlivá samonakvétačka se stabilním výnosem, která v sobě spojuje to nejlepší z druhů indica a sativa. S tímto hybridem sklidíte úrodu již po pouhých 10 týdnech a užíjete si jednoduchý a příjemný high. Feminizovaná konopná semena samonakvétací odrůdy Auto Brain Explosion feminized výborně rostou v uzavřených prostorách, ale maximálního výnosu dosáhnete pouze při outdoorovém pěstování. Vyvinuté rostliny Auto Brain Explosion feminized připomínají velké chlupaté potvůrky, které jsou navíc celé poseté krásnými diamantovými křišťály. Nehledě na to, že tato odrůda dobře odolává vedrům a náhlému poklesu teploty, optimální podmínky jí poskytne jemné mírné podnebí. Během zrání vytváří rostliny velkolepé palice, které vysloveně přetékají pryskyřicí.

Auto Brain Explosion feminized podědil svou překvapující odolnost po rodičovských odrůdách. Aby ne, vždyť jeho genetika pochází z mohutných odrůd: je to voňavý sativní Jack Herer a rychle kvetoucí White Widow. Šlechtitelům trvalo 5 let, než vytvořili tato feminizovaná konopná semínka Auto Brain Explosion, která se vyznačují štědrým výnosem a originální chutí.

Nádherný sladký kouř Auto Brain Explosion feminized po sobě zanechá o nic méně nádhernou dochuť a vznešený uvolňující high. V počáteční fázi se působení hybridu stupňuje, vrcholí a následně daruje pocit dokonalé relaxace s jemným efektem fyzického stoned.

Uvádí odrůdy
Sativa / Indica
Indica x Sativa genetics x Jack Herer
60 dní
80 - 130 cm
300 - 400 g/m²

Napsat recenzi

Doporučené Zboží