Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto Bubble Gum Feminised 1ks

Feminizovaná samonakvétačka Bubble Gum poutá pozornost především svou neobvyklou ovocnou vůní s chutí žvýkačky. Rostliny vytváří keře o výšce 100 cm. Doba květu je 80 dní. Výnos čítá 400 g na metr čtvereční a sklizeň je dost kvalitní. Má silné účinky a léčivé vlastnosti. Rostlinu lze použít při léčbě závažných onemocnění.


Auto Bubble Gum Feminised 1ks
125 125Kč
Balení:
1ks
3ks
5ks
10ks

Prodáno


Model: 532
Výrobce: Cz Seeds
Dostupnost:Prodáno

Auto Bubble Gum Feminised se vyznačuje svými léčivými vlastnostmi. Tomu přispívá vysoký obsah krystaly, stejně jako silný účinek – povznášející, zmirňující stres a starostí, navracející touhu komunikovat a žít i při těžkých onemocněních. Dobré měkké pozadí tímto pocitům vytváří vůně ovocných žvýkaček. Je tak odolná, že přetrvává i po vysušení.

Pro získání samokvetoucí verze byl původní Bubble Gum křížen s Ruderalis. Semena jsou feminizována. Semena mají vynikající klíčení a poskytují dynamický a intenzivní rozvoj keřových rostlin, kompaktních, s malým počtem odvětví, které dosahují max. 100 cm na výšku.

Během 70 - 80 denního období květu se na těchto skvělých rostlinách objevují husté, světle zelené pupeny s oranžovými klky. Jejich výnos je 300 - 400 gramů na jeden metr čtvereční zaseté plochy.

Auto Bubble Gum Feminised se vyznačuje vynikajícími léčivými vlastnostmi. Úroveň obsahu krystaly je vysoký. Účinek je silný, povznášející, optimalizuje stav. Přispívá k překonání mnoha bolestivých stavů. Rostliny dosahují 70 - 100 cm na výšku. Rostou kompaktními keři. Období jejich květu trvá 70 - 80 dní. Výnosy 300 - 400 gramů na metr čtvereční.

Uvádí odrůdy
Samokvetoucí
Indica / Ruderalis
Bubble Gum x Ruderealis
70 - 80 dní
70 - 100 cm
300 - 400 g/m²

Napsat recenzi

Doporučené Zboží