Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto Bulldozer Feminised 3ks

Feminizovaná samonakvétačka Bulldozer vznikla křížením genů Mexican Sativy a Afghani. Jedná se o jedinečnou odrůdy, jejíž keře rostou do výšky 70 cm. Během doby květu, která trvá 65 dní, voní jako grepfruit. Chutná tedy trochu nahořkle nebo podobně jako víno. Výnos dosahuje 450 g / m². Kvalita je velmi vysoká a účinek ve vás probudí kreativitu.

Auto Bulldozer Feminised 3ks
300 300Kč
Balení:
3ks
5ks
10ks

Prodáno


Model: 588
Výrobce: Polskie Nasiona
Dostupnost:Prodáno

Auto Bulldozer feminized je unikátní odrůda vypěstovaná v džungli velkoměsta New Yorku: kompaktní keře vydávají fantastickou grepovou vůni bez sebemenšího náznaku pachu nafty.

Feminizovaná semena konopí samonakvétací odrůdy Auto Bulldozer feminized Vás potěší kompaktními rostlinami s malým vzrůstem: dosahují výšky maximálně 65 cm. Během zrání se na keřích vytváří květenství (velmi pevná a těžká kvůli přebytku krystaly) a nepatrné množství tenkých jemných listů pokrytých tlustou vrstvou husté pryskyřice. Nehledě na zřetelnou převahu sativních genů je v genotypu této odrůdy patrná také přítomnost indicy, o níž svědčí velké množství bočních výhonků. Jako správný velkoměstský starousedlík má tato odrůda bleskurychlé tempo růstu a kvetení, což přijde vhod uspěchaným growerům, kteří pěstují marihuanu pro komerční účely. Hybrid vznikl díky zkřížení Mexican Sativa s mohutným Afghani. Feminizovaná semena konopí samonakvétací odrůdy Auto Bulldozer feminized jsou dobrým příkladem toho, že v podmínkách velkoměsta přesto lze vytvářet velmi kvalitní odrůdy marihuany.

Kouř Auto Bulldozer feminized je nasáklý rekordním množstvím pryskyřice s lahodnou vůní, ve které najdete mix zralého šťavnatého grepu a drahého vína. Tvořivý high hybridu ocení zejména ti, kteří věnovali svůj život umění. Jeho účinek náležitě ohodnotí spisovatelé, malíři, hudebníci a samozřejmě herci. Efekt hybridu dokáže nejen zesílit, ale také odhalit tvořivý potenciál skrytý v hlubinách našeho vědomí.

Uvádí odrůdy
Samokvetoucí
Indica / Sativa
Mexican Sativa x Afghan
65 dní
40 - 70 cm
350 - 450 g/m²

Napsat recenzi

Doporučené Zboží