Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto Carpathian Mazar Feminised 3ks

V genetice feminizované samonakvétačky Carpathian Mazar se vyskytuje rod ruderalis, jež jí dává skvělé vlasnosti, jako jsou vytrvalost, přizpůsobivost různým podmínkám, schopnost odolávat škůdcům a nemocem. Přizpůsobí se outdoor i indoor pěstování. Spolehlivost a stabilita této odrůdě umožňují získávat výnosy slušné kvality. Navozuje okamžité účinky.


Auto Carpathian Mazar Feminised 3ks
450 450Kč
Balení:
3ks
5ks
10ks

Prodáno


Model: 501
Výrobce: Carpathians Seeds
Dostupnost:Prodáno

Tato feminizovaná samonakvétačka kmene Ruderalis je stabilní odrůdou, která trvale odolává nepříjemných škůdcům, fatálním chorobám a měnícím se povětrnostním podmínkám. Auto Carpathian Mazar je zlepšeninou Northern Light a fanouškům indic přináší neuvěřitelně chutný zážitek, kdy doslova tančí na jazyku a navozuje čisté blaho.

Šišky jsou hutné, lepkavé a větší než si vůbec dokážete představit. Vaše mysl bude po užití tak čistá, jako slunečný den bez jediného mráčku. Jedná se o spolehlivou odrůdu, která se snadno množí a pokud je pěstována venku, přinese vám zaručeně bohatou sklizeň. Vzhledově se podobá malému vánočnímu stromku. Chuť a vůně se podobá většině indic. Její intenzivní účinek ovlivňuje tělo i mysl.

Uvádí odrůdy
Indica / Ruderalis
Indica x Northen Light
70 dni
70 - 80 cm
50 - 125 gr/rostlina
Neuvěřitelná chuť, doslova vám roztančí chuťové pohárky
Způsobuje čistou blaženost a intenzivně ovlivňuje tělo i mysl

Napsat recenzi

Doporučené Zboží