Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto Cheese Feminised

Feminizovaná samonakvétačka Cheese je geneticky příbuzná Skunku # 1, kombinuje v sobě geny afghánské indiky a Lowryderu. Výška rostlin je cca 160 cm. Kytky utváří husté keře, které jsou vysoce adaptivní. Rostliny se rychle přepínají do doby květu, která je 8 týdnů. Výnos čítá 500 gramů na metr čtvereční. Auto Cheese Fem má sýrovou chuť s podtóny medu a voní jako koření nebo citrusy. Účinek je relaxační a navíc léčivý. Používá se v medicíně.

Auto Cheese Feminised
200 200Kč

Prodáno


Model: 561
Výrobce: Jah Seeds
Dostupnost: Prodáno

Feminizovaná konopná semena samonakvétací odrůdy Auto Cheese je zlepšený materiál pro výsadbu, s nímž pěstování nepřinese obtíží. Z nich budou dávat výhonky ženské rostliny rezistentní k celé řadě stresů, což říká o získávání jen produktivních rostlin. Keře mají hustý tvar s množstvím bočních větví a bohatou listnatou rouškou, ale také extrémně těžkou palici z prvotřídních poupat. Poupata rostou rychle a v krátké době dosáhnou fáze kvetení. Při správném pěstování odrůda bude obsahovat maximální úroveň kanabinoidů.

Odrůda Cheese byla vyšlechtěna na konci vzdálených 80 let ve Velké Británii. Její vývojem se zabývali účastníci hnutí Exodus, ale upravená do stabilizace a norem odrůda byla v centru výzkumu konopí. Cheese byla vyvinuta během profesionální chovatelské práce, v niž odbornici provedli zpětné křížení slavné Skunk#1 c její předchůdcem - jedinečnou původní indica odrůdou z Afghánistánu. Zatím do genofondu přidali Lowryder a provedli feminizaci, díky čemuž se objevila feminizovaná konopná semena samonakvétací odrůdy Auto Cheese. Důvěryhodnost hybridu je posílena vítězstvími na renomovaných soutěžích, zde jsou některé z nich:

1. místo v roce 2003 na HighTimes CC;

1. místo v roce 2006 na IC420;

1. místo v roce 2013 na Spannabis CCC;

Sofistikovaná vůně rostlin Auto Cheese má tóny sýru s nádechem koření a náznaky květinového medu s fascinující ostrosti ve vlečce. Plný kouř má neopakovatelné chuťové tóny sýru s kyselosti citrusových a trpkou pikantní dochuť při výdechu. Účinek Auto Cheese dává pocit odpočinku v těle, který uvolňuje a vede k svalovému tonusu. Vědomí bude jasné a klidné, a myšlenky získají kreativní a živý směr.

Působení Auto Cheese ukazuje dobré výsledky v léčbě takových onemocnění, jako:

• migréna;

• deprese;

• znecitlivění v těle;

• nespavost;

• nevolnost;

• bolestivé syndromy;

• stres;

• nechutenství;

Díky vysoké produktivitě a rychlému dozrávání feminizovaná konopná semena samonakvétací odrůdy Auto Cheese jsou často používána pro komerční pěstování. Vzhled keřů svou bujnou rozvětvenou strukturou s velkými listy připomíná velký hrozen. Během kvetení je vhodné nainstalovat vzpěry, protože některé větve mohou nevydržet váhu poupat.

Uvádí odrůdy
Převládá Indica
Exodus Cheese
50-60 dní
80 - 150 cm
450 - 500 g/m²

Napsat recenzi

Doporučené Zboží