Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto Cheese

U feminizované samonakvétačky Cheese dominuje indika. Má charakteristickou sýrovou chuť a vůni. Základem její genetiky je původní Cheese + Ruderalis. Výška rostliny je 60 cm. Kytky jsou rozvětvené s hlavní centrální palicí. Kvetení trvá 70 dní. Výtěžek čítá 135 gramů na rostlinu. Sklizeň je hotová za 2,5 měsíce po výsadbě semen.


Auto Cheese
50 50Kč

Prodáno


Model: 492
Výrobce: Errors Seeds
Dostupnost: Prodáno

Feminizované konopné semínka samokvetoucí odrůdu Auto Cheese mnohem snadněji kultivovat, na rozdíl od obvyklých, protože jsou mnohem odolnější vůči stresu a adaptovaných na podmínky prostředí. Průměrná výška rostlin s množstvím větví a listí rychle dostanete do období dozrávání a produkují velké množství těžkých květenství. Kužely a listy jsou pokryty tlustou pokrývkou viskózní pryskyřice. Feminizované konopné semínka samokvetoucí odrůd Auto Cheese skvěle rozkvětou v hale i venku.

Odrůd byl vyšlechtěn účastníkamy podzemního hnutí Exodus ve Velké Británii v pozdní 1980 roce. Později byl upraven a přizpůsoben ke stabilitě konopí chovatelů centra. Chovatelé provádí opakovaně zpětným křížením slavného Skunk # 1 a radikální afghánské indica. Auto Cheese rychle dosáhl vedoucí pozici ve Velké Británii první, a pak po celé planetě. Několik vítězství na soutěžích a poháry potvrdí svůj status, zde jsou některé z nich:

3 místo na High Times CC v roce 2004;

1 místo na IC420 v roce 2006;

1 místo na HTCC v roce 2006;

1 místo na SCCC v roce 2013.

Noblesní vůně Auto Cheese odkrývá nápadnou vůni smetanového sýru s přídavkem koření, tóny květového medu a lehkou ostrosti ve smyčce. Hustý kouř zástavy třást receptory svou jedinečnou příchutí sýra s sotva znatelnou citrusovou kyselinkou a dortík příjemného dochutí. Účinek Auto Cheese rozptýlí relaxační vibrace v celém těle, což vede k napětí svalů. Vědomí se stává jasnější a myšlenky jdou pozitivním způsobem ke kreativních nápadů. Lékařské využití Auto Cheese ukazuje dobré výsledky v řešení takových problémů, jako jsou:

Nespavost;

Deprese;

Bolest a necitlivost v těle;

Migréna;

Poruchy chuti k jídlu.

Feminizované semínka konopí samokvetoucího druhů Auto Cheese rostou v nádhernú samičí rostlinu, které jsou jejich svěží rozvětvení systém se podobá obrovským hrozen vína. Oni jsou široce používány pro komerční chovy, protože jsou v krátkém čase s minimálními nároky na údržbu dávají důstojné výnosy. Vzhledem k velkému počtu květenství některé těžké větve mohou ulomit, takže byste měli dohlédnout na to, a vča sdělat podvazku.

Uvádí odrůdy
Indica
Critical + x Ruderalis x Original Cheese
70 dní
60 - 135 cm
135 gr/rostlina

Napsat recenzi

Doporučené Zboží