Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto Cheese Feminised 3ks

Feminizovaná sativní samonakvétačka Cheese je dominantní hybrid s příjemnou vůní, nezapomenutelnou chutí a silným účinkem, způsobující dlouhotrvající tělesnou relaxaci, pocit radosti a blaženosti. Pomáhá zmírňovat migrény, chronické bolesti a deprese.

Auto Cheese Feminised 3ks
438 438Kč
Balení:
3ks
5ks
10ks

Prodáno


Model: 659
Výrobce: Neuro Seeds
Dostupnost:Prodáno

Samonakvétací hybrid s dominací Sativy s příjemným aroma, nezapoměnutelnou chutí a silným účinkem. Přináší tělu dlouhodobý pocit uvolnění, rozkoše a blaha. Díky svým léčivým vlastnostem jej lze používat při léčbě migrény, chronických bolestech a depresi.

Samonakvétající hybrid s převažováním Sativy, podíl je 80 %. Je velmi populární a vyhledávaný díky vlastnostem které získal během práce genetiků a neurobiologů Neuro Seeds, které se se jej snažili vylepšit a zdokonalit. Odrůda se vyznačuje slušnými výnosy sklízně, neopakovatelným aroma, chutí a vyvolávaným efektem. Jako nespornou výhodu lze pojmenovat to, že nepotřebuje regulaci světelného cyklu. Doba květu je 68 dní, což umožňuje sklízet úrodu několikrát za sezónu. Rostou do střední výšky, vyvíjí se velmi rychle, zrají během devíti týdnů a zajišťují kvalitní úrodu. Pěstování této odrůdy bezproblémově zvládnou i pěstitelé-začátečníci. Pokročilí profesionálové se jistě inspirují během samotného procesu starání se o krásné aromatické rostliny které vytváří šťavnatá květenství pokrytých oranžovými chloupky, jako kdyby byly sypané sýrem. Příjemné typické aroma obsahuje vůni borovice které můžeme cítit i chuťově, aroma je jemné a trochu nasládlé.

Celé tělo se uvolňuje, pocit blaha se dostává do každého zákoutí a zároveň je zachován jasný rozum. Tento efekt trvá po dobu několika hodin a přináší neuvěřitelně příjemný požitek. Odrůda má velké množství léčivých vlastností. Pomáhá se zbavit migrény, zmírňuje chronické bolesti, neutralizuje depresi.

Uvádí odrůdy
Indica 65% / Sativa 35%
Original Cheese x Mexican Ruderalis
55 - 70 dní
80 - 210 cm
1100 g/m²

Napsat recenzi

Doporučené Zboží