Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto Critical Feminised 3ks

Feminizovaná samonakvétačka Critical vznikla křížením Criticalu a Roadrunneru. Kytky je možné pěstovat jak v indoor, tak v outdoor podmínkách. Výnos je 300 až 400 g / m² a rostliny dosahují výšky 80 cm - 1 metr. Doba květu trvá 55-65 dní. Auto Critical Fem má indiko-sativní účinky a je možné jej využít i v medicíně k léčbě mnoha závažných onemocnění.


Auto Critical Feminised 3ks
425 425Kč
Balení:
3ks
5ks
10ks

Prodáno


Model: 567
Výrobce: Green Silk Road Seeds
Dostupnost:Prodáno

Feminizovaná semena odrůdy Auto Critical plodí neuvěřitelně silné a odolné rostliny, které rostou stejně dobře jak v interiéru, tak i exteriéru. Stonky je ideálnější zastřihovat, což přispívá k vytvoření otevřenější struktury a lepšímu průniku světla. To vám pomůže získat maximálně intenzivní úrodu.

Auto Critical představuje genetickou směs, vytvořenou na základě tří nejsilnějších legendárních odrůd, White Widow, Big Buda a Skunku. Díky dokonalé genetice feminizovaných semen odrůdy Auto Critical, má rostlina silou strukturu a hodně vynáší.

Díky směsy tří slavných odrůd má Auto Critical jedinečné vlastnosti. Jeho chuť si zamilujete: je sladká, čerstvá s nádechem máty. Má silný a rychlý účinek, který má jednu zajímavou vlastnost - konejší člověka a otevírá mu nekonečné možnosti duchovního světa.

Díky silným sedativním účinkům je Auto Critical aktivně používán pro lékařské účely, jako lék na spaní a sedativum.

Feminizovaná samonakvetoucí semena Auto Critical plodí neuvěřitelně silné výhonky. Mohou být pěstovány jak v interiéru, tak i exteriéru, a je schopen vytvářet palice v každém ročním období. Jedinou podmínkou je, že teplota nesmí být nižší než 15 °C. Po seznámení s touto odrůdou pochopíte, že " geniální rodiče mají vždy geniální děti"!

Uvádí odrůdy
Indica / Sativa / Ruderalis
Auto Jack x Critical
50 dní
80 - 100 cm
40 - 50 gr/rostlina

Napsat recenzi

Doporučené Zboží