Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto Crystal Feminised 3ks

Feminizovaná samonakvétačka Crystal je vhodnou volbou především pro fanoušky odrůd indika. Charakterizuje ji rychlý vývoj a výška rostlin nepřesahuje 60 cm. Utváří silné palice pokryté jakoby ledovými krystaly. Tento přenádherný vzhled doplňuje ovocně-kořeněná vůně. Doba květu trvá 70 dní a výnos dosahuje 350 gramů na metr čtvereční. Má silný relaxační účinek na celé tělo u kterého se dobře odpočívá.

Auto Crystal Feminised 3ks
300 300Kč
Balení:
3ks
5ks
10ks

Prodáno


Model: 594
Výrobce: Polskie Nasiona
Dostupnost:Prodáno

Nádherný krasavec Auto Crystal feminized hned na první pohled učaruje svou mrazivou krásou. Opravdu neodoláte a zamilujete se do těchto mohutným rostlin. V období květu je pokrývají těžké palice, které se s Vámi štědře podělí o obrovské množství voňavé husté pryskyřice.

Auto Crystal feminized dokáže potěšit jakéhokoliv pěstitele svým rychlým vývojem. Kultivace odrůdy Vám přinese jen samé pozitivní emoce a výnos zaručeně ohromí bez ohledu na Vaše předchozí zkušenosti. Nevysoké keře jsou zahaleny rouškou obrovských sněhově bílých křišťálů vydávajících báječnou vůni. Krásné keře Auto Crystal se stanou skvostem jakékoliv sbírky. Hybrid je výsledkem zkřížení originální odrůdy s nejlepšími představiteli Lowryder, po nichž získal schopnost samonakvétání. Auto Crystal je štědrý dar moderních growerů všem milovníkům indicových odrůd.

Pevné palice přetékající pryskyřicí mají komplexní aroma, ve kterém je zřetelně cítit vůně čerstvě sklízeného ovoce s jemným kořeněným nádechem. Mocný indický účinek tohoto hybridu se stane opravdovým nálezem pro ty, kteří touží po tom nejkvalitnějším odpočinku. Jakmile si vychutnáte toto opojné aroma, pocítíte, jak se do Vašeho těla dostává příjemná těžkost a duše se naplňuje klidem.

Uvádí odrůdy
Indica
Lowryder x White Russian
70 dní
40 - 60 cm
250 - 350 g/m²

Napsat recenzi

Doporučené Zboží